Saç Modelleri

2016 Bayan Saç Modelleri

2016 yılının başlarında olmamıza rağmen 2016 Bayan saç modellerinde bu ilkbahar ve kış sezonunda etrafımızda görebileceğimiz saç modelleri belli olmaya başladı. Sizler için galerimizde 2016 yılının ilginç ve klasik saç modellerini bir arada topladık.

Yavaş yavaş 2016 yılının modasını belirleyecek olan saç modelleri artık belirlenmeye başladı. Yapılan defilelerde hem elbiseler hem de saç modelleri 2016 Bayan saç modellerini belirlemede en önemli faktörler arasında yer almakta.

Bu sezon klasik saç modelleri ve bir çok saç modelinin yanı sıra artık uçuk kaçık saç renkleri de bizleri beklemekte. Bu renklerin arasında Parlak pembe, turuncu hatta ve hatta kırmızı renkler görürseniz hiç şaşırmayın. 🙂

2015 yılı saç modelleri arasında yer alan ve gözde olan bohem dalgalar 2016 kışında da hayatımızdaki yerini almaya devam edecek. Bu modeller genellikle kadının özgür ruhunu ve bağımsız doğasını temsil etmektedir. Doğal ve kolay yapılabilir olması da bu modelleri pratik hale getirmektedir.

Moda rüzgarlarının estiği moda haftalarında sıkça yer alan modellerin arasında enseden toplanan saçlar ile at kuyruklarının gevşek toplamakta moda.

Kadınların en pratik ve hızlıca yapabildikleri saç modellerinden olan düz fönlü saçlar bu sene de yine moda olacak.

2016 Bayan saç modelleri arasında yine 1960’lı yılların prenseslerini andıran saçları başın üzerinde toplama modeli olacak. At kuyruğu saçlar ise yeniden popülerliğini korumaya devam ediyor. Sportif olmasının yanı sıra at kuyruğu saç modeli şık davetlerde ve günlük kullanımda da yine moda olacak gibi gözükmekte.

İşte sizler için hazırlamış olduğumuz 2016 Bayan saç modelleri galerimizi gezerek sizlerde yeni saç modelleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 

İpek

İpek < Örgübu.com Sitesinin yöneticisidir. Türkiye'nin Örgü Sitesi yöneticisidir. 2015 yılından bu yana Örgü modelleri ile ilgili yazılar yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
İnstagram Hesabımızı Takip Edin!