Lif Modelleri

Sevimli Bebek Lif Çeşitleri

Bebek lif yapımı hakkında yüzlerce site gezdiniz ve kafanıza uyan bir site bulamadınız mı? Artık doğru adrestesiniz. Bebeklerinizin her an yumuşak ve hassa ciltleri olduğunu asla unutmayın. Buna göre yumuşak dokuya sahip lifler seçmek zorunda kalıyorsunuz. Bebeklerinizin için seçtiğiniz tulumları, alt ve üst kıyafetleri ve çoraplara kadar pamuklu ürünler kullanmakta olduğunuzdan örgü ürünleri içinde bebe yünleri tercih etmelisiniz. Bu sayede bebeklerin yeni doğduklarında ilk kez tenlerine temas edecek olan örgülerin lif modelleri olduğunu biliyoruz.

bebek-lif-pembe-balik

Bu yüzdendir ki bebek lif modellerinin narin ve yumuşak ipler ile örülmesi gerekmektedir. Bu sayede yeni doğan bebeklerin suyla araları pekiyi olmasından kaynaklı olarak sevimli bebek lif örneklerine göz atmalısınız. Birbirinden güzel ve sevimli bebek lifleri bebeğinizin suyu sevmesine ve banyo yaptırırken sizlerin rahat etmesini sağlamaktadır.

Çoğu bebek lif modellerinde kukla gibi yapılanlar ön plana çıkmaktadır. Bunlar hem kullanış açısı yönüyle çok iyi olmakla beraber bebeklerinizin banyo yaparken oyun oynarmışcasına etkiler yaratmaktadır. Çoğu hayvan figürleri kullanılan kukla liflerinde onları hem eğlendirip hem de güldürebilirsiniz. Bu sayede bebekler ve anneler sevimli bebek lifleri sayesinde banyo mücadeleleri çok zevkli bir hal alacaktır. Bu hayvan desenleri ile oluşturulan kukla bebek lif modelleri aynı zamanda hediye olarak da verebilirsiniz.

Yeni doğmuş bebekleri için hazır ürünler tercih etmeyen aileler bebekleri için örülmüş lif modellerini rahatlıkla satın alabilirler. Sizlerin de rahatlıkla örebileceği bebek lif modellerini seçebilirsiniz. Bu sayede hem el emeği sağlamış olursunuz hem de sağlıklı bebek lif modelleri tercih etmiş olursunuz. Ördüğünüz bazı lifleri ise sevdiklerinize ya da yakınlarınıza hediye ederek doğru bir karar vermiş olursunuz.

bebek-lif-baykus

el örgüsü size her daim sabır ve zaman gerektirse bile küçük bebek lif modelleri sayesinde kısa sürede bitirebileceğinizi de unutmayınız.  Bu bağlamda kolay örgü yapmak isteyenlerde en kısa sürede lifleri örebilirler. Çoğu bebek lif modellerinde oluşturulan tasarımları istediğinize göre farklılaştırabilirsiniz. Hayvan desenlerinin yanı sıra bebeğinizin ilgisi çeken herhangi bir tasarımla daha mutlu bir banyo serüvenleri yaşayabilirsiniz. Bunları düşünerek sizlere bebek lif örneklerini sıraladık.

Daha fazla model için pinterest sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Pinterest Hesabımızı Takip Edin!