Lif Modelleri

Yeni Çeyizlik Lif Modelleri

Yaz ayının gelmesiyle birlikte düğün sezonu da açılmış bulunmakta. Düğün demek çeyiz demektir. Çeyizin başında da lif modelleri gelmektedir.

En Güzel Çeyizlik Lif Modelleri

Biz de evlenmeye hazırlanan gelin adayları için birbirinden güzel ve trend lif örneklerini sizler için derledik. Rengarenk ve fazlaca model çeşitleriyle çeyizi gösterişli hale getirir. Yeni Çeyizlik Lif Modelleri arasında gelin damat figürleri yer alıyor. Çeyizlik modellerde çiçek desenleri hayvan desenleri gibi bolca örnekler bulunmaktadır.

Çeyizlik Takım Lif Modelleri

Çeyizlik Lif Modelleri şişte ve tığda olmak üzere ikiye ayrılabiliyor. Liflerde genellikle bebe yünü kullanılır. Hem kolay köpürmesi hem de yumuşak oluşu sayesinde bebe yünleri daha kullanışlı bir yapıya sahiptir. Tığda örülen modellerde genellikle tığın kalınlığı ortalama olmalıdır çok ince veya çok kalın olması modelin güzelliğini bozacaktır.

2016 Lif Modelleri

Şişteki modellerde ise model kalın şiş zorunluluğu içermediği sürece ince şişte örülmelidir. Renk seçimi tamamen kendi zevkinize kalmıştır. Ama pastel renkler her zaman kendini daha çok gösterir ve modası asla geçmez.

Çeyizlik lifleri ister saklarsınız isterseniz kullanabilirsiniz. Günlük hayatta kullanılabilen modellerin yanı sıra kullanmaya kıyamayacağımız modeller de bulunmaktadır. En Yeni Çeyizlik Lif Modelleri evlenen kızlar için çok avantajlı modellerdir.

Basit Lif Modellerini gelin adayları da kolaylıkla öğrenip yapabilirler böylelikle çeyizlerinde kendi emeklerinden de parçalar olmuş olur. Çeyizlik Lif Örnekleri konusunda en beğenilenleri seçip ister kendi çeyizinize ister de satışa sunmak için kolaylıkla örebilirsiniz. Çeyizlik Lif Modelleri Yapımına sitemizden kolaylıkla ulaşabilir yorum yaparak sorularınızı sorabilirsiniz.

Daha fazla çeyizlik lif modeline ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

En Yeni Lif Modelleri 2016 En Yeni Lif Modelleri Pembe Püsküllü Lif Modelleri

İpek

İpek < Örgübu.com Sitesinin yöneticisidir. Türkiye'nin Örgü Sitesi yöneticisidir. 2015 yılından bu yana Örgü modelleri ile ilgili yazılar yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
İnstagram Hesabımızı Takip Edin!