yandex metrica
Tığ İşi Örgü Modelleri

Trend Örgü Modelleri

Trend örgü işleri konusunda ciddi anlamda gelişim söz konusu oluyor. Siz de değişik ve çok farklı trend örgü modelleri bulabilirsiniz. Çeşitli ve şık trend örgü modelleri ile yeni ve birbirinden güzel işler çıkarabilirsiniz. Kimi zaman satışının yapılacağı çok güzel ürünler örülebilir. Kimi zaman da sadece muhteşem bir çeyiz hazırlamak için birbirinden güzel olan örgü çeşitlerini örmek isteyebilirsiniz. Her çeşit örgü tekniği ile şık trend örgü modelleri örebileceksiniz.

Örgü modelleri

Ayrıca tığ işi örgü modelleri ile de farklı bir görsellik ve kaliteyi yakalayabileceksiniz. Birçok alanda kullanımının da mümkün olduğu çok sayıda örgü işlerini kendi bakış açınız ile birleştirdiğiniz zaman eğlenceli bir iş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bir de bu örgü modellerine örnek olacak çalışmaları siz de oluşturabilirsiniz.

Orgu-Sapka

Örgü örmeyi öğrendiğiniz zaman oldukça şık ve kaliteli bir çalışma ile en güzel örgünüzü yapmak isteyebilirsiniz. O kadar sık ve kaliteli örgü modelleri size çok güzel fikir verebilir. İncelediğiniz örgüleri çeşitli örgü tekniği ile örebilirsiniz. Örmüş olduğunuz bu modelleri de örgü işlerini de kendi yaptığınız diğer çalışmaların arasına ekleyebilirsiniz. Çok beğenilerek kullanılacak olan çeşitli tığ işi örgü modelleri çok rahatlıkla çıkarmanız ve elinizdeki cevher ile buluşturmayı deneyebilirsiniz. Bu şekilde kendi örgü işlerinizi oldukça rahat bir şekilde örebilirsiniz.

Örgülü günler bebek yelek modelleri

Ayrıca örmüş olduğunuz tüm örgü işleri hayatınızın bir çok noktasında kullanıp mutluluğunuzu ve beceriniz herkesle paylaşabilirsiniz. Hatta sizin yaptığınız işler en güzel örgü modellerine örnek olabilir. Bu tamamen  ‘sizin bu işi yapacağım’ demenize bağlı.

Mor-Atkiler

Herkesin içinde gururla ‘ben yaptım’ diyebileceğiniz örgü çalışmaları yapmak istemez misiniz? Ya da oldukça şık bir kıyafetinizin kendi ellerinizle örmek mümkün olabilir. Sizin işlerinize de en güzel örgünüzü modelleri olarak eşyalarınız arasında yerini alabilir. Bir kış döneminde kendinize öleceğiniz hırka ile elinizin becerisini üzerinizde taşıyabilirsiniz.  Birbirinden güzel ve de gören herkesin çok beğeneceksiniz tığ işi örgü modelleri oldukça kullanışlı olan eşyalar üzerinde hayat buluyor. En güzel örgü modellerini kendi ellerinizle yapıp örgü modellerine örnek olan birçok örgü işini siz de örebilirsiniz.

Nihal’in hobileri  youtube kanalında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu