yandex metrica
Diğer Modeller

Kolay Örgü Etek Modelleri ( 15 Farklı Model )

Kolay Örgü Etek Modelleri göstereceğimiz içeriğimizde kış aylarında sıklıkla tercih edilen bu modellerin anlatımını yapacağız.

Kolay Örgü Etek Modelleri

Örgü etek modelleri son yıllarda özellikle kış aylarında sıklıkla tercih edilmektedir. Kimi fabrikasyon olarak karşımıza çıkan etek modelleri el işçiliği ile örülmüş olarak bulmak, satın almak veya yeteneğiniz varsa örmek te mümkündür. Kolay örgü etek modelleri işine merak salmış kadınların birkaç incelemede rahatlıkla yapabileceği modellerden oluşmaktadır.

Örgü etekler ülkemizde daha çok bebekler ve kız çocukları için örülüyor. Fakat son zamanlarda klasik esintilerin hissedildiği giyim modasında da örgü etek modelleri ile karşılaşmak mümkün. 2022 yılında birçok tekstil ve giyim markasının kataloğunda kolay örgü etek modelleri ile karşılaşabilirsiniz.

Aslında modayı fırsata çevirmek isteyen örgücü bayanlar için bulunmaz bir fırsat. Hünerlerinizi ortaya koyarak öreceğiniz kolay örgü etek modelleri ve çeşitlerini sosyal medya hesaplarından satabilir ve kendiniz için ekstra kazanç sağlayabilirsiniz.

Kolay Örgü Etek Modelleri

Kolay Örgü Etek Yapılışı

Kararınızı verdiniz ve malzemeleri tedarik ettiniz. Amacınız kolay bir örgü etek yapmak ise ilk işiniz internet ortamında size en uygun modeli belirlemek. Ve seçtiğiniz model için varsa video anlatım bulmak. Bu sayede modeli daha kolay ve hızlı bir şekilde ortaya çıkarmanız mümkün.

Triko modasının tüm zamanlara sağladığı uyum sayesinde örgü etekler cazibesini artırmaktadır. Hemen her giysi ve tarz ile kombinleyebileceğiniz örgü etekler, tüm bedenler içinde uygundur. Ayrıca kış mevsimi için en ideal elbiseler arasında yer almaktadır.

Aşağıda yer alan videoyu takip ederek örgü etek modeli yapmanız son derece kolay olacaktır.

Kolay Örgü Etek Modelleri 4

Düz Örgü Etek Modelleri

Düz modeller sade giyimler için daha uygun örgü etek çeşitleridir. Genellikle tek renk ve düz motifin tercih edildiği bu modeller triko görünümü ve örgü yüzeyiyle oldukça şık durabilmektedir. Düz örgü etek, daha küçük figürleri sayesinde kusurları kolayca gizlediği için kilolu kadınlar için de uygundur.

Kolay Örgü Etek Modelleri 2

Bebek Örgü Etek Modelleri

Örgü etekler en çok bebekler için satın alınmakta veya örülmektedir. Bunun sebebi bebekler için hem daha sevimli hem de daha sıcak tutuyor olmalarıdır. Özellikle ülkemizde örgü eteklerin ekseriyeti bebekler başta olmak üzere 0-6 yaş grubu kız çocukları için tasarlanmaktadır. Belden düğmeli kloş örgü etekler özellikle 3 – 4 yaş örgü etek modelleri arasında popülerdir.

Hemen birçoğumuz küçük kız çocuklarımız için büyüklerimiz tarafından örülmüş bir örgü etek veya örgü ceket hediye almışızdır. Bu bir gelenek olarak bugüne kadar gelmiş ve bundan sonrada devam edecek gibi gözüküyor.

Kolay Örgü Etek Modelleri 15

2022 Örgü Etek Modelleri ve Fiyatları

Galerimizde yer vereceğimiz örgü etek modelleri kolay ve 2022 modasını takip eden modellerden oluşmaktadır. Dilerseniz modeli detaylı inceleyerek örmeye başlayabilir veya işinde uzmanlaşmış bir örgücü bayana göstererek sipariş verebilirsiniz. Peki beğendiğiniz modeli ördürmek isterseniz örgü etek fiyatları ne kadardır?

0-6 yaş grubu için ördürmek isteyeceğiniz bir örgü etek modeli malzemesi ve işçiliği dahil ortalama 250 TL tutmaktadır. Fiyat aralığı model, ölçü ve tekniğe göre değişmektedir.

Kendinden Pileli Dikişsiz Kız Çocuklarına Etek Yapımı Süper Kolay İki Şiş Etek Yapımı için YouTube Süreyya’nın Örgüleri kanalını takip edebilirsiniz.

Kolay Örgü Etek Modelleri 3

Kolay Örgü Etek Modelleri 5

Kolay Örgü Etek Modelleri 6

Kolay Örgü Etek Modelleri 7

Kolay Örgü Etek Modelleri 8

Kolay Örgü Etek Modelleri 9

Kolay Örgü Etek Modelleri 10

Kolay Örgü Etek Modelleri 11

Kolay Örgü Etek Modelleri 13

Kolay Örgü Etek Modelleri 14

Kolay-Orgu-Etek-Modelleri 12

Daha fazla Örgü modeli için Örgü Modelleri kategorimizi takip edebilirsiniz.

Eğer siz de Kolay Örgü Etek Modelleri konusunda bilgi sahibiyseniz yorumlar bölümünden diğer ziyaretçilerimize konu hakkında bilgi verebilirsiniz.

Kolay Örgü Etek Modelleri için fotoğraf galerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

0-6 Yaş örgü etek fiyatları

0-6 yaş grubu için ördürmek isteyeceğiniz bir örgü etek modeli malzemesi ve işçiliği dahil ortalama 250 TL tutmaktadır. Fiyat aralığı model, ölçü ve tekniğe göre değişmektedir.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu