Diğer Modeller

Bandana Nasıl Yapılır?

Moda, kadınların beğendiği şeyleri giymesi ve aynı zamanda takması anlamına gelmektedir. Bu makalemizde bandana nasıl yapılır? sorusuna yanıt arayacağız. Son zamanların modasından bahsetmek gerekirse; herkesin bildiği gibi ve aynı zamanda kullandığı üzere bandanalar. Özellikle de tam olarak alında duran ve hayli hoş bir görüntü meydana getiren bandanalar, herkes tarafından alınıyor veya örülüyor diyebiliriz. Bakıldığı zaman alınması pek de anlamlı değil, örülmesi çok daha anlamlı. Hem ekonomik açıdan hem de daha güzel durması açısından çok daha avantajlı olacaktır. Bizlerde bugün bandana nasıl yapılır videosunu sizlerle paylaştık. İster düz yapın isterseniz de kendiniz desen verebilirsiniz. Ama en güzel videoda olduğu şekilde duracaktır. Ayrıca sitemizde bulunan diğer konulardan saç bandı nasıl yapılır konusuna da göz atabilirsiniz.

Hanımlar, sadece 1 saatinizi ayırarak harika işler ortaya çıkartabilirsiniz. Gerek atkı gerek şapka gerek ise de bandana nasıl yapılır sorusuna cevap arıyorsanız, örerek vakit geçirebilirsiniz. Bu sayede hem güzel bir işe imza atmış olacaksınız hem de kolaylıkla kullanılacak bir ürün ortaya çıkarmış olacaksınız. O halde yanınıza şiş ve iplerinizi alın ve videomuzu başlatın. Ardından arkanıza yaslanarak, videoya odaklanın ve örmeye başlayın. Sizlere şimdiden kolay gelsin.

Bandana Nasıl Yapılır Videolu Anlatımı


Fiyonklu Saç Bandı Yapımı


Örgüden Saç Bandı Yapımı


İpek

İpek < Örgübu.com Sitesinin yöneticisidir. Türkiye'nin Örgü Sitesi yöneticisidir. 2015 yılından bu yana Örgü modelleri ile ilgili yazılar yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
İnstagram Hesabımızı Takip Edin!