yandex metrica
Örgü ModelleriÖrgü Şal Modelleri

Şal Nasıl Yapılır?

Kadınlar için giyim çok önemlidir. Aksesuarlar ise bunların en başında gelir. Bu konumuzda kış aylarının en güzel aksesuarı olan şal nasıl yapılır hakkında bilgiler vereceğiz. Gerek moda olsun gerek ise farklı zamanların, mesela eskilerin modelleri olsun her zaman için onları takip ederler ve bu sayede de kendilerini kendi ikonları haline getirirler. Özellikle de son zamanlarda bu durum oldukça meşhurdur, artık insanlar kendileri almıyor ya dikiyor ya da örüyorlar ve bu da en güzel detaylardan biri haline geliyor.

Şal Nasıl Örülür?

Yapılması gerekilen şey basit aslına bakarsanız, bir kere başladıktan sonra devamı da aynı ölçüde geliyor. Bu bakımdan dolayı sizlere bugün şal nasıl yapılır videosunu paylaşacağız. Özellikle de son zamanlarda herkesin üzerinde sık rastladığımız şallar, sizin elinizden çıkacak.

Sal-Nasil-Orulur-

Şal nasıl yapılır, videosu altında bugün şalın nasıl yapıldığını anlatacağız, izleyeceksiniz. Hem şık duruyor olması hem de modern duruyor olması; bakacağınız ilk seçeneklerden birisi olarak karşınıza çıkacaktır. Havaların tam olarak soğuk olduğu şu dönemlerde, şıklığıyla içinizi ısıtacak ve aynı zamanda kalınlığı ile de sizleri sıcak tutacak bu şalı örmek için videoların balına geçin ve başlayın, şimdiden kolay gelsin hanımlar.

Ören Hanım YouTube kanalında yer alan Sarmalı Çiçekli Şal Yapımı isimli videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

YouTube video

Tığ işi Gelin Tacı Üçgen Şal Yapımı


YouTube video

Şal ile Saray Süpürgesi örgü şal modeli


YouTube video

Kolay Sepet Örgü Modeli


YouTube video
Yukarıdaki makalemizi ve videoları izleyerek şal yapımı hakkında bilgi edinebilir. Aklınıza takılan tüm her şey için aşağıda bulunan yorum kısmını kullanarak bizimle ve sitemizin ziyaretçileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Diğer konularımız arasında yer alan Bandana Nasıl yapılır isimli yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu