yandex metrica
Derya Baykal Örgü ModelleriKendin Yap - DIY

Eldiven Nasıl Yapılır?

Bugünkü makalemizde sizlere eldiven nasıl yapılır? hakkında bilgi vermek istiyoruz. Soğukların gelmiş olması, bizleri her gün biraz daha tedirgin ediyor diyebiliriz. Özellikle de bu kış aylarında meydana gelen soğuklar dolayısı ile hasta olmak kaçınılmaz oluyor ve bizlerde bu hastalıklardan ve soğuklardan korunmak adına sıkı giyinip dışarıya çıkmak durumunda kalıyoruz. Bu makalemiz sayesinde eldiven nasıl yapılır öğrenmiş olacaksınız ve ellerinizi üşüme derdinden korumuş olacaksınız.

Eldiven-Nasil-Orulur

Eldiven Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

Her ne kadar bunlara dikkat ediyor olsak bile, hastalık olduğu zaman bir yerden kapıyor ve daha kurtulamıyoruz. Kış aylarının vazgeçilmezi karda, soğuklara tuz biber oluyor ve bir nebze daha hasta yapıyor bizleri ama dayanıklı olmak gerekiyor. Bu bakımdan dolayı kışa hazırlıklı girmek gerekiyor. Bunun için daha önceden atkı ve şapka yapılışından bahsetmiştik, şimdi ise; eldiven yapılışından bahsedeceğiz. Eldiven Nasıl Yapılır siz hanımlara bugün bunu göstereceğiz.

Eldiven nasıl Yapılır Anlatımlı Yapılışı

Hanımlar, kışın bu kadar ortasındayken ne gerek var ellerimizin üşümesine? Şimdiden istediğini renkte olan ipleri ve aynı zamanda iğne veya şişleri hazırlayın. Hem sevdiklerinize hem de kendinize eldiven örmeye başlayabilirsiniz. Arkanıza yaslanın ve eldiven nasıl yapılır? videosu için keyfinize bakın. Şimdiden kolay gelsin hanımlar, elleriniz üşümesin.

Gagry’s world Youtube kanalında yer alan Örgü eldiven yapımı isimli videoyu izleyebilirsiniz.


YouTube video
Daha çok içeriğimize ulaşabilmek için Örgü modelleri kategorimize tıklayarak örgü modelleri ile ilgili tüm içeriklere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu