yandex metrica
Derya Baykal Örgü Modelleri

Boyunluk Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizlere videolar ve makalemiz eşliğinde boyunluk nasıl yapılır? sorusunu cevaplamaya çalışacağız. Kış aylarının gelmiş olması, soğuklarında geldiğini gösteriyor. Boyunluk örmek tamda bu havalar için, Havalar bu kadar soğuk olduğu zaman hasta olmamak adına bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bu kimi zaman besin takviyesi olduğu gibi, kimi zamanda boyunluk, atkı veya buna benzer örgüler olabiliyor.

Boyunluk-Nasil-Yapilir
Boyunluk Nasıl Yapılır?

Eğer sizlerde kışın soğuklarından kurtulmak istiyorsanız; yapmanız gereken şey elinizde malzemeleri almak olacaktır. Dikişsiz boyunluk yapmak istiyorsanız; https://www.orgubu.com/dikissiz-orgu-boyunluk-nasil-yapilir/ bağlantısına gidebilirsiniz. Bu sayede hem kışı geçirmiş olacaksınız hem de kışın hastalıklarından korunmuş olacaksınız. Malzemeleri hazırlarsanız, boyunluk nasıl yapılır yapmaya başlayabilirsiniz. Boyunluk nasıl yapılır videosunda da gördüğünüz üzere oldukça kolay bir yapım olacaktır.

Boyunluk Nasıl Yapılır? Yapılışı ve Anlatımı

Kış aylarında soğuktan korunmak adına bir takım şeyler yaparken, aslında sadece o kışa değil ilerleyen zamanlar içinde yapıyoruz bunu. İlerleyen zamanlarda da giymek veya takmak için güzel bir renkte ve her zaman kullanacağınız bir renkte yapmanız gerekecektir. Bu sayede her sene örmek durumunda kalmazsınız. O halde hanımlar eğer sizlerde hazırsanız örgü örmeye başlayabilirsiniz. Gerek ipleriniz gerek ise de şişlerinizi hazırlayarak örgü örmeye başlayabilirsiniz. Gayet kolay bir boyunluk nasıl yapılır? örneği olacağı gibi aynı zamanda da oldukça şık duracak. Aşağıda yer alan videolar sayesinde daha fazla boyunluk nasıl yapılır? sorusuna cevap bulabilirsiniz.


YouTube video
 

Derya Baykal Boyunluk Nasıl Yapılır?

Derya Baykal‘ın Youtube kanalında yer alan Boyunluk nasıl örülür videosunu izleyebilirsiniz.


YouTube video
Çift Taraflı Tunus Tığ ile Dikişsiz Bere Boyunluk Yapımı


YouTube video
 
Tunus İşi Boyunluk Yapımı


YouTube video
 
İki Renkli Tunus İşi Bere Yapımı 1


YouTube video
 
İki Renkli Tunus İşi Bere Yapımı 2


YouTube video
Daha çok model ve videoya ulaşabilmek için sitemizi Sık Kullanılanlara ekleyebilirsiniz.

Daha çok içeriğe ulaşabilmek mi istiyorsunuz? Örgü modelleri bağlantısına tıklayarak örgü modelleri ve diğer kategorileri ziyaret ederek ilgili tüm içeriklere ulaşabilirsiniz. Gerek makalemiz olsun, gerekse yukarıda sizler için internet ortamından toparladığımız videolar olsun. boyunluk nasıl yapılır? anlatmaya çalıştık. Umarız içeriğimiz hoşunuza gitmiştir. Videolarımız ve makalelerimizden daha fazla arkadaşınızın yararlanmasını istiyorsanız, sitemizi arkadaşlarınıza makale sonunda bulunan sosyal medya butonlarından paylaşarak arkadaşlarınızın da sitemizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Diğer örgü modellerimize ulaşabilmek için sağ üstte bulunan arama kısmından araştırma yaparak diğer içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu