yandex metrica

Reklam ve Sponsorluk

Merhabalar,

Web sitenizi ya da ürününüzü tanıtmak istiyorsunuz ve daha çok kitleye ulaşmak mı istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. www.orgubu.com sektöründe sıralamalarında iyi yerlerde olan an itibari ile 1,5 yaşında olan sitemiz örgü modelleri, lif modelleri, Anlatımlı örgü modelleri yapılışları gibi bir çok anahtar kelimede iyi yerlerde olan bir sitedir. Sitemiz editörler ya da bizim tarafımızdan girilen içeriklerden oluşmaktadır. Herhangi bir kopya yazı sitemizde bulunmamaktadır.

Sitemizin Ziyaretçileri %50 Arama motorlarından, %50 Direkt web site ismi yazarak gelen, sık kullanılanlara eklemiş ziyaretçilerdir. Aşağıda ki resimde de göreceğiniz gibi sitemiz Alexa sıralamasında da iyi seviyelerdedir. ( Alexa başlı başına bir kaynak olmadığı gibi sitemizi www.similarweb.com adresinden de sorgulama yapabilirsiniz. )

Güncellenme Tarihi : 13.04.2023

Kurallarımız;

  • Sitemizde Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı olan içeriklerden yayın yapan herhangi bir siteden tanıtım yazısı ya da reklam hizmeti vermiyoruz.
  • Sitemiz açıldığı tarihten itibaren tamamen ziyaretçilerine hizmet vermek için açılmış bir web sitesidir, içerikleri kötü etkileyecek ve ziyaretçilerimizi yanıltıcı içerik içeren bir web sitesi tanıtımı yapmıyoruz.
  • Sitenizin reklamı yapıldıktan sonra içerik değiştirmek, link değişikliği yapmak gibi hizmetler sadece 1 kez değiştirilir.
  • Anlaşılan reklam şeklinde herhangi bir değişiklik yapmak reklam/banner’ın değiştirilmesi söz konusu değildir.
  • Sağlamış olduğumuz reklam hizmeti ücreti ödendikten sonra yapılacak kontrollerin hemen ardından sitemize eklenecektir. ( Reklam süresi için herhangi bir süre var ise reklamınız yayına girdikten sonra süre başlayacaktır.)
  • Sitemizdeki yazıların hepsi site var olduğu sürece ( site sahibi değişikliği, sektörden çekilmek gibi bir durum söz konusu değildir ) yayında kalacaktır.
  • Almış olduğunuz tanıtım yazılarını istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Yayınlamış olduğunuz içeriklerde herhangi bir değişiklik olmayacaktır ya da tanıtım yazınız herhangi bir şekilde silinmeyecektir.
  • Tanıtım yazısı için göndereceğiniz metinler 300 kelime ve üzeri olması ve 3 adet link çıkışı yapmanız mümkündür.
  • Tanıtım yazınız yayına alındıktan sonra kendimize ait olan sosyal medya hesaplarından 1 defaya mahsus paylaşımı yapılacak ve link herhangi bir şekilde silinmeyecektir.
  • Göndermiş olduğunuz tanıtım yazısı ya da reklam metni içerisinde video içeriği yayınlayabilirsiniz.

Reklam verebilmek için sitemizde bulunan iletişim formunu kullanabilir ya da iletisim@orgubu.com mail adresine Tanıtım yazısı başlığı hakkında daha fazla istediğiniz detaya ulaşabilirsiniz.

Sitemizin hitleri günden güne arttığı için hit ile ilgili görsel eklemek yerine güncel bilgi talebinde bulunduğunuzda istediğiniz tarihler arasında güncel bilgi tarafınıza iletilecektir.

Başa dön tuşu