Örgü Yelek Modelleri

Çok Beğeneceğiniz 50 Bebek Yelek Örgü Modelleri

Birbirinden farklı örülüş metoduna sahip bebek yelekleri hem kız hem de erkekler için tercih edilebilir. Genellikle her aylık bebek için örülebilen bu modeller, değişik renkleri ve desenleriyle dikkat çeker. Değişik figürlerle yapılabilecek yelek modellerini sizlerde kolayca örebilirsiniz. Yapımı kolay ve şirin modellerden oluşan bu tarz yeleklerde değişik düğme ve fermuar ayrıntılarına da yer verebilirsiniz. Eğer erkek bebekleriniz için örgü yelek modelleri istiyorsanız tek renkli ya da düz modelleri inceleyebilirsiniz. Kız bebekler için daha renkli ve farklı figürler içeren modellere bakmalısınız. Şimdi, dilerseniz bu yıl tercih edilen çok beğeneceğiniz 50 bebek yelek örgü modelleri nelermiş bir göz atalım.

El Örgüsü Yelek Modelleri

Çapraz Bebek Yelek Modelleri

Çiğ Tanesi Yelek Modelleri

Kolay Örgü Yelek Modelleri

Büyük beğeni toplayan bebek yelekleri, bildiğiniz gibi dört mevsim tercih edilebilir. Diğer örgü modellerinden daha pratik ve şık olan bebek yelekleri her iple örülemez. Antialerjik özellikleri bulunan, hassas ipliklerle örülen bebek yelekleri daha sağlıklıdır. Diğer iğlikler cildini tahriş edebileceği için tüy yapmayan, kolay yıkanabilen iplikleri almalısınız. Bu tarz ipleri tercih ederken mutlaka bebek yeleği ya da ceketi için uygun olup olmadığını öğrenmelisiniz. Dilerseniz şimdi çok beğenilen 50 bebek yelek örgü modellerine bir göz atalım.

Çilekli Bebek Yelek Modelleri

Çitlembik Bebek Yelek Modelleri

Çok Güzel Bebek Yelek Modelleri

Yengeç Yolu Yelek Modeli

İlk örnekte göstereceğimiz bu bebek yeleği tunus örgü kullanılarak örülmüştür. Kendi bebeğinizin boy ve kilosuna dikkat ederek bu modeli örebilirsiniz. Eğer böyle bir yeleği erkek bebeğinize örmek istiyorsanız mavi ve yeşil renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Kız bebeklerde genellikle pembe, beyaz, sarı ve mor tercih edilebilir.

Çok Kolay Bebek Yelek Modelleri

Çok Kolay Kız ve Erkek Bebek Yelek Modeli

1 Yaş Bebek Yelek Modeli

5 Taş Bebek Yelekleri

2020 Bebek Yelek Modelleri

Anlatımlı Bebek Yelek Modeli Yapılışı

Erkek bebeklerde daha çok tercih edilen bu model, renkli ipliklerle örülebilir. Ya da birden fazla ip kullanarak örebilirsiniz. Yeleğin alt kısmına seçtiğiniz renge uygun olacak şekilde bir tulum seçebilirsiniz.

Anlatımlı Bebek Yelek Modelleri

Anlatımlı Kolay Bebek Yelek Modelleri

Basit Bebek Yelek Modelleri

Bebek Yandan Düğmeli Yelek Örnekleri

Yeni doğan bebekler için kullanılan bu yelek modelimiz genellikle mavi – beyaz ya da pembe – beyaz renklerde örülüyor. Eğer bebeğiniz 12 aylıktan daha küçük ise modeli biraz daha uzun tutabilirsiniz. Böylece daha kolay kullanım imkanı sağlayacaktır.

Bebek Yelek Modelleri

Bebek Yelek Modelleri 2020

Hem erkek hem de kız bebeklerde tercih edilebilen bu yelek modelleri aksesuarlarla şık hale getirilebilir. Ancak bu konuda dikkatli olmalısınız. Kolay kopabilen, yutulma ihtimali bulunan düğme, süs aksesuarlarını tercih etmeyin.

Erkek Yelek Örgü Modelleri ve Yapılışları

Bebek Yelek Modelleri 2020 Yapılışı Anlatımli

Bebek Yelek Modelleri 2021

Bebek Yelek Modelleri Ahududu

Bebek Yelek Modelleri Anlatımlı

Şiş ile Örülen Yelek Modelleri

Şiş ile bebek yeleği örmeyi bilmiyorsanız tığ ile örülen bebek yeleklerini tercih edebilirsiniz. Onlardan biri olan bu bebek yeleğimizi dilediğiniz renkte ip kullanarak örebilirsiniz.

Bebek Yelek Modelleri Örgü

Bebek Yelek Modelleri Anlatımlı 2022

Bebek Yelek Örnekleri

El Örgüsü Yelek Modelleri

Klasik bebek yeleği modeli istemeyen anneler bu örneğimizi inceleyebilir. Sadece kız bebekler için örülebilen bu model, mini bir elbise olarak da kullanabilir. Kolay giyilme çıkarma olsun diye yan kısımlara dilerseniz düğme dikebilirsiniz.

Daha fazla modele Örgübu.com’un Pinterest sayfasından ulaşabilirsiniz.

İpek

İpek < Örgübu.com Sitesinin yöneticisidir. Türkiye'nin Örgü Sitesi yöneticisidir. 2015 yılından bu yana Örgü modelleri ile ilgili yazılar yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu