Lif Modelleri
Trend

Çok Seveceğiniz Çeyizlik 50 Lif Modeli

Çok seveceğiniz çeyizlik 50 lif modeli ile sizlerleyiz. Yazın gelmesiyle birlikte düğünler arttı. Sizde bu sene düğün yapmayı planlıyor ve hazırlıklara tüm hızıyla devam ediyorsanız bu yazımızı incelemeden geçmeyin.
Lifler, özellikle Türk kültürünün vazgeçilmez bir parçasıdır.

çok seveceğiniz çeyizlik 50 lif modeli

farklı uzun lif yapımı

deniz yıldızı çiçeği lif modeli

yuvarlak çiçek lif modeli

çiçekli kara lif yapımı

eldiven şeklinde lif modeli yapılışı

eldiven şeklindeki lif modelleri

kirmizi lif modelleri

 

Örgü Lif Modelleri

Günümüzde liflerin yerine geçmesi için birçok şey üretiliyor olsa da hiçbiri el ile örülen liflerin yerini tutmamaktadır. Hem işlevsel bir ürün olan hem de çeyizlerin vazgeçilmez bir parçası olan birbirinden güzel lif modellerini ise bu yazımızda bulabilirsiniz. Lif örmek, örgüye yeni başlayanların dahi örebildiği ürünlerdendir. Örmesi zor modeller olsa da diğer örgü işlerine nazaran biraz daha kolaydır. Hazırsanız, desenli ve düz lif modelleriyle sizlere fikir vermeye çalışacağız.

balık lif desen örgü

uzun lif modelleri anlatımlı

uzun lif modelleri 2018

puf çiçekli uzun lif modelleri

değişik uzun lif modelleri

anlatımlı uzun lif modelleri

2018 uzun lif modelleri

2017 uzun lif modelleri

lif modelleri ve örnekleri

damat bohçası lif modelleri

2017 uzun banyo lifi modelleri

2017 lif modelleri örnekleri

2017 lif modelleri 4

 

Çeyizlik Lif Modelleri

50 lif modeli ile çeyizlerinizi canlandırmaya ve banyolarınızı renklendirmeye çalışacağız. Kullanım açısından oldukça işlevsel olan liflerin güzel görünmesini hepimiz isteriz. Dışarıdan satın alınan sıradan lifler ne kullanım açısından ne de görünüş açısından tatmin edici değildirler. El emeği olanın yerini hiçbir şeyin tutmayacağını düşündüğümüzden sizlere 50 lif modeli sunacağız. Bu modellerin hepsini dilediğiniz gibi renklendirebilir, zevkinize uygun hale getirebilirsiniz.

en populer lif modelleri

2017 lif modelleri 3

Bu görseldeki lif, sade ve şık bir modelden oluşmaktadır. Tam çeyizlik bir liftir. Herkesin örneğini isteyeceğine emin olabilirsiniz. Yalnızca iki farklı renkten oluşan bu model örmesi gayet kolay olan bir modeldir.

kurdeleli çilekli lif yapılışı

Bu görseldeki lif, çok eğlenceli ve tam çocukların kullanabileceği bir liftir. Bu lif ile banyo yapmayı sevmeyen çocuklarınız bile banyoyu sevecektir. Üzerindeki desen çocuklar için tasarlanmış ve oldukça eğlencelidir. Üstelik yapımı da oldukça kolaydır. Yeni başlayanlar bile kolaylıkla bu lifi örebilirler.

bulutlu lif modeli yapılışı

Basit Lif Modelleri

Bu lifin çeyizinizin baş tacı olacağını garanti edebiliriz. Modeli ve renklerin uyumu o kadar güzeldir ki kullanmaya kıyamayacaksınız. Örülmesi yukarıdaki liflere oranla biraz daha zor olan bu lif, yılın modasıdır.

saksıda çiçek lif modeli yapılışı

Bu lif ise yine biraz daha ağır bir modeldir. Örülmesi zor bir lif modelidir ancak çektiğiniz zahmete kesinlikle değecektir. 3 farklı rengin kullanıldığı bu lifi kendi zevkinize göre örebilirsiniz.

renkli kalpler kare lif modeli yapımı

2017 lif modelleri 2

2017 lif modelleri 1

2017 derya baykal lif modelleri

2017 banyo lif modelleri

2017 lif modelleri 5

En Güzel Lif Modelleri

Görseldeki lifler ise klasik modellerdendir. Çeyizlerin olmazsa olmazı klasikleşmiş ama modası geçmemiş olan bir modeldir. Annenizin çeyizinden hatırlamanız mümkündür. Renklerin biraz koyu olması modelin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Örülmesi biraz daha zor bir liftir.

papatya uzun lif modeli yapılışı

yuvarlak lif ornegi 1

cicekli elbise lif modeli

sapli lif ornegi

kolay örgü lif modelleri

sade pembe lif

rengarenk lif

cicek desenli lif

lif orgu modelleri

lif orgu cesitleri

bebek lif pembe balik

cilekli lif modelleri

bebek lif baykus

bebek lif balik

degisik lif modelleri

kirmizi lif

marul lif

çeyizlik lif modelleriAyrıca Ören Hanım Youtube kanalında yer alan Lifzade Takım Lif Modelleri videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu