yandex metrica
Lif Modelleri

Uzun Lif Modelleri

Uzun Lif Modelleri

Lif modelleri örgüye yeni başlayanların en çok yaptığı örgü modelleri arasında yer uzun lif modelleri alır. Son derece kolay şekilde yapılan lif modelleri yeni başlayanların bu işe adapte olması açısından önerilen şeyler arasındadır. Böylelikle kişilerin elleri bu süreçte örgüye daha çok alışırken, örgü konusuna iyi bir adım atmış olurlar. Günümüzde her geçen gün biraz daha popülerleşen örgü lifler, en kısa sürede ortaya çıkarabilecek örgü seçenekleri arasında yer alır.

Gelin Damat Lif Modelleri:

İçinde bulunduğumuz yıl içinde bir hayli popüler olan bu lifler, gelin ve damat baskılı olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle düğün resimlerinin ölümsüzleşmesi için yapılan bu lifler, hatıralarınızı farklı bir anıya dönüştürmenizi sağlayacak. Çeyizlik lif modelleri arasında yer alan bu modeller sayesinde, çeyizinize herkesten farklı bir model katmış olacaksınız. Ayrıca zengin sayıdaki modeli sayesinde, sizlerde kendi gelin damat lif modellerini ortaya çıkarabilirsiniz.

Uzun-Lif-Modelleri-3

 

Taraftar Lifleri:

Fanatikliğini kullandığı ürünlere yansıtmak için pek çok seçenek bulunuyor. Bunlar arasında belki de en özeli taraftar lifler olarak biliniyor. Bu lifler sadece birkaç adımda ortaya çıkarılabilen kolay örgü modelleri arasında yer alıyor. Sizlerde tuttuğunuz takıma fanatiklik derecesinde bağlıysanız ve bulunduğunuz her yerde takımınızı görmek istiyorsanız, bu modelleri yapmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe veya başka bir takıma tutkuyla bağlı olan eşinize hoş bir hediye hazırlamış olacaksınız.

Uzun Lif Modelleri 5

Çiçek Lifler:

Derya Baykal örgü modelleri arasında da bulunan bu lif modelleri, asla modası geçmeyecek örgü modelleri arasında yer alıyor. Diğer modellerden daha farklı gözüktüğü içinde, pek çok insanın tercih ettiği seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle lif konusunda daha özel bir seçim yapmak isteyenler, tercihlerini bundan yana kullanabilirler. İster tek renk üzerinden, isterseniz de çok renkli çiçekler meydana getirebilirsiniz. Yine bu çiçekleri düz veya katlı şekilde meydana getirebilirsiniz. Seçim tamamen size kalmış olup, bu örgü modeli de banyolarınıza renk katacak şeyler arasında olacak.

Uzun-Lif-Modelleri-Yapilisi

Ceyizlik-Lif-Modelleri-15Uzun-Lif-Modelleri-7

Uzun-Lif-Modelleri-6

Uzun-Lif-Modelleri-8

Uzun-Lif-Modelleri-4

Puf-Çiçekli-Uzun-Lif-Modelleri

Şiş Lif Modelleri:

Bunun yanında sürekli yaptığınız modellerden sıkıldınız ve daha farklı bir görüntü istiyorsanız, onun da kolayı var. Artık şiş kullanarak çok farklı ve özgün lif modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

YouTube’da bulunan Ören Hanım kanalını takip ederek bir çok uzun lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Yukarıda bahsedilen uzun lif modellerinin yapılışlarını aşağıda yer alan videodan izleyerek de yapabilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu