Derya Baykal Örgü ModelleriÖrgü Battaniye Modelleri

Çizgili Bebek Battaniyesi Nasıl Yapılır?

Bugünkü konumuz çizgili bebek battaniyesi nasıl yapılır, yapılışı hakkında bilgi vermek. Yaz veya kış fark etmeksizin her şekilde bebekler üşümektedir. Onlar için yapılması gerekilen şeylerin başına battaniye yapmak gelmektedir. Her ne kadar bir battaniye alınıyor olsa bile hastaneden çıkmadan önce, yine de daha sıcak tutması adına bir battaniye örülmesi gerekilmektedir.

Bebek Battaniyesi Yapılışı

Çizgili bebek battaniyesi nasıl yapılır? yapmak için sizlere bir video bıraktık, burada bulunan videoyu izlediğiniz zaman güzel bir battaniye örebilir ve aynı zamanda bunu sürekli olarak kullanabilirsiniz. Çizgili bebek battaniyesi nasıl yapılır, sorusunu duyar gibiyim. Hanımlar, sizler için oldukça güzel bir modelle tekrar karşınızdayız. Hem modeli hem de kendisi güzel olan bu battaniye sıcak tutmayı bırakın aynı zamanda herkesin de hoşuna gidecek cinsten.

Çizgili Bebek Battaniyesi Yapılışı

Bebeğinizin üşümemesi adına yapılacak en doğru yöntemlerden birisi şüphesiz ki battaniyedir. Gerek kış ayında olsun gerek ise de yaz ayında olsun, bebeklerin her zaman üşüdüğünü var sayarsak; yılın her ayında sağlıklı bir biçimde kullanıma hazırlayabilirsiniz. Evet bayanlar Çizgili Bebek Battaniyesi Nasıl Yapılır örmek için hazır mısınız, malzemelerini hazırlayın ve videoyu açın, şimdiden herkese kolay gelsin.


Arzu Sepeti isimli Youtube kanalında yer alan Bebek Battaniyesi Modeli Yapılışı ve anlatımı videoyu izleyebilirsiniz.

Zincirli Bebe İle Zikzaklı Battaniye Yapımı


Kalpli Bebek Battaniyesi Örgü Modeli – Tığ İşi İle Örgü Modelleri


Bebek Battaniyesi Modelleri

Sizler için birbirinden güzel bebek battaniye modellerini bir araya getirdik. Yukarıda yer alan videolar ve aşağıda yer alan örnekler sayesinde sizde birbirinden güzel bebek battaniyesi modelleri yapabilirsiniz.

yumusak-orgu-bebek-battaniyesi

yildiz-ornekli-bebek-battaniyesi

tunus-isi-bebek-battaniyesi-yapilisi

cizgili-bebek-battaniyesi-nasil-yapilir

deniz-yildizli-tig-isli-orgu-bebek-battaniyesi

beyaz-battaniye

Daha çok içeriğe ulaşabilmek için Örgü modelleri bağlantısına tıklayarak örgü modelleri ile ilgili tüm içeriklere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu