yandex metrica
Örgü Bere Modelleri

Sevimli Hayvan Figürlü Bebek Bere Nasıl Yapılır?(18 Örnek)

Bu yazımızda sizlere Sevimli Hayvan Figürlü bebek bere nasıl yapılır ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz. Eğer yazımızı beğenirseniz aşağıda yer alan yorum bölümünden bizlere bunu bildirebilirsiniz.

Sevimli Hayvan Figürlü Bebek Bere Nasıl Yapılır?

Bebekleri daha da şirin gösteren, hayvan figürlü bere yapmak çok eğlencelidir. Zaten işin temelini öğrendikten sonra, her şey çok daha kolay bir hale geliyor ve hatta kendinizi durduramaz hale geliyorsunuz. Size tavsiyemiz tığ işi ile yapacağınız bu şapkalarda özellikle Kadife ip tercih etmeniz. Nedeni ise hassas olan bebeğinizin tenini yumuşacık sarmasıdır.

Sevimli Hayvan Figürlü Bebek Bere Nasıl Yapılır? diye araştırdığınızda, mutlaka birçok eğlenceli ve güzel örnekler bulabileceksiniz. Farklı hayvanlardan tutun ki çizgi film kahramanlarına benzeyen birçok farklı suratlar ve şekiller yapabilirsiniz. Hatta aynı figürleri atkı veya eldivenlerde değerlendirerek bebeğiniz için farklı kombinler yapabilirsiniz.

Sevimli Hhayvan Figürlü Bebek Bere Nasıl Yapılır

Bere Modelleri 2022

Örgü örmek veya el sanatları, gerçekten çok eğlenceli hobilerdir ve bazıları bu tür hobilerini tamamen bir iş haline getirerek kendi gelirlerini kazananlarda var. Yaratıcılığınızı ortaya çıkaran sevimli hayvan figürlü bere veya bir atkı örmek ve özellikle bebekler için yapılan ürünler daha fazla ilgi görüyor.

Sevimli Hayvan Figürlü Bebek Bere Modelleri 4

Örgü Bere Modelleri

Sevimli Hayvan Figürlü Bebek Bere Nasıl Yapılır? ve ilgi görüyor mu diye uzman bir örgücüye sorarsanız, muhtemelen en çok ilgi görenlerin Sevimli Hayvan Figürlü veya bebekler ve çocuklar için örülen ürünler olduğunu söyleyeceklerdir. Zaten normalde de dışarıda yürürken Sevimli Hayvan Figürlü Bereler takan bebekleri veya çocukları görünce hoşumuza gitmez mi? Bizde kendi çocuklarımız için almak isteriz veya içimizden yapmak gelir.

Sevimli Hayvan Figürlü Bebek Bere Modelleri

Sevimli Hayvan Figürlü Bebek Bere Modelleri 1

Sevimli Hayvan Figürlü Bebek Bere Modelleri 2

Sevimli Hayvan Figürlü Bebek Bere Modelleri 3

Sevimli Hayvan Figürlü Bebek Bere Modelleri 5

Sevimli Hayvan Figürlü Bebek Bere Modelleri 6

Sevimli Hayvan Figürlü Bebek Bere Modelleri 7

Sevimli Hayvan Figürlü Bebek Bere Modelleri 8

Sevimli Hayvan Figürlü Bebek Bere Modelleri 9

Sevimli Hayvan Figürlü Bebek Bere Modelleri 10

Sevimli Hayvan Figürlü Bebek Bere Modelleri 11

Sevimli Hayvan Figürlü Bebek Bere Modelleri 12

Sevimli Hayvan Figürlü Bebek Bere Modelleri 13

 

Örgübu.com Öneriyor 🙂 Pratik Bere Yapım Aşamaları konusunu mutlaka ziyaret edin!

Hobici1anne YouTube kanalında yer alan, Tığ işi Ayıcıklı Kadife Bere Yapımı videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu