yandex metrica
Örgü Modelleri

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri

Bu yazımızda Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Eğer yazımız hoşunuza giderse, aşağıdaki yorum bölümünden bizlere bunu bildirebilirsiniz.

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri

Hayranı olacağınız bebek örgü modelleri, Bebek örgüleri hem çok sevimlidir hem de harika birer hediye olabilirler. Bu nedenle bebek örgü modelleri de örgü severler arasında sohbet konusu olabiliyor. Dolayısıyla sık sık sipariş verilen, bebekler üzerinde şahane gözüken ve yapması Hayranı olacağınız bebek örgü modellerini sizlere sunmak istedik. Herkesin görünce hayran kaldığı birbirinden güzel bebek örgü modellerini sizler için derledik… Gelin bu modellere hep birlikte göz atalım.

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 6

Birbirinden Sevimli Bebek Örgü Modelleri

Bu görselde yer alan bebek örgü modeline siz de hayran kalmadınız mı? Hem renkleri hem de tekniğiyle birlikte oldukça şahane gözüküyor. Eğer bebekler için sevimli, renkli ve farklı bir örgü modeli arıyorsanız bu model tam size göre… Ancak modelinize başlamadan önce bebeğinizin boy ve kilo ölçülerine göre uyarlama yapmanız faydalı olabilir.

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 7

Bu resimdeki model de fazlasıyla tatlı gözüküyor. Kız bebekler için daha çok tercih edilebilen bu model pratik ve uygulaması kolay tekniği ile göze çarpıyor. Dilerseniz tek ip ile dilerseniz de birkaç farklı renkteki ip ile bu modeli deneyebilirsiniz. Bebeklerde son derece sevimli gözükeceğine eminiz.

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 20

En Güzel Bebek Örgüleri

Görselde yer alan model diğerlerine kıyasla biraz daha klasik, bu nedenle hem kız bebekler hem de erkek bebekler için rahatlıkla tercih edilebilir. Dilediğiniz renk ile bu modeli örebilir ve şahane bir ürün elde edebilirsiniz. Bize kalırsa mavi ve mor tonlarındaki renkler bu örnekte harika duracaktır.

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 15

Eğer 12 aylıktan daha küçük bir yeni doğan bebek için örgü örmek istiyorsanız bu model size uygun olabilir. Çünkü küçük olduğu kadar etkileyici de… Sıradan olmayan ilgi çekici ve pratik tekniklerle örülmüş olan bu modele biz bayıldık, sizlerin de bayılacağınızı düşünüyoruz. Birkaç farklı renkteki iple ya da kendinden desenli renkli iplerle bu modeli örebilir. Modeli daha da sevimli hale getirebilirsiniz.

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri

Son Model Bebek Yelekleri

Bu görselde yer alan model, erkek bebekler için daha sık kullanılmaktadır. Çünkü hem teknikleri hem de modeli erkek bebekler üzerinde oldukça sevimli durur. Üst fotodaki modele sarı ve gri renkleri tercih ederek alttaki örnekteki gibi bu modele farklı bir bakış açısı da katabilirsiniz. Böylece renk ekleyerek daha sevimli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz, kendinden desenli ipleri kullanarak da bu modele biraz hareket katabilirsiniz.

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 3

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 2

Hayranı olacağınız bebek örgü modellerini sizler için bir araya getirdik. Makalemiz içinde yer alan görsellerden kendinize yeni modeller üretebilirsiniz.

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 4

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 5

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 8

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 9

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 10

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 11

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 12

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 13

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 14

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 16

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 17

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 18

Hayranı Olacağınız Bebek Örgü Modelleri 19

Bebek Örgü Modelleri
Bebek Örgü Modelleri

Örgübu.com öneriyor 🙂 Bebek Elbise Örgü Modelleri makalemizi de okuyup Bebek elbiseleri yapabilirsiniz.

Tülay’ın Marifetli Örgüleri YouTube kanalında yer alan; İki günde yelek örün o kadar kolay 🌼iki şiş yıldız örgü modeli anlatımı 🎉CROCHET KNİTTİNG videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=aslX7Z4IxrA&t=34s

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu