yandex metrica
İğne Oyası Modelleri

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri

Çok sevilen sıralı iğne oyası modelleri ile yine sizlerleyiz. Her genç kızın çeyizinde olması gereken sıralı iğne oyaları bu sene de çok moda. Bildiğiniz gibi sıralı iğne oyalarının kullanım alanı oldukça geniş. Salonlarımızdaki sehpalardan tutun, banyolarımızdaki havlu kenarlarına kadar evimizin her köşesinde kullanıyoruz. Sıralı iğne oyası için kimimiz tek renk kullanıyor ve tercihini sadelikten yana kullanıyor, kimimiz ise birden çok renkle evini canlandırıyor. Bu yazımızda her zevke ve her eve uygun çok sevilen sıralı iğne modelleri bulabilirsiniz.

Sıralı iğne oyası yapmak kimine göre kolay kimine göre zordur. Bu modeller ise zor gelenlerin bile bu işi öğrenmesini teşvik edecek kadar güzeller.

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri

Sıralı İğne Oyası Modelleri

Tüm çeyiz hazırlığında olan insanların isteyeceği Sıralı iğne oyası modelleri bu yıl da popülerliğini koruyor. Salon, banyo ve mutfaklarınızın havasını değiştirecek evinize renk katacak bu modellere bayılacaksınız. Bu modelleri istediğiniz renk veya renkleri kullanarak zevkinize göre yapabilirsiniz.

Çok Sevilen Sıralı iğne oyası modellerini yapmak için tek renk veya birden fazla renk kullanabileceğinizi unutmayınız. Uyumlu renklerin birleşimiyle evinizde, çeyizinizde veya aksesuarlarınızda harikalar yaratabilirsiniz. Şimdi genç kızların bayıldığı, en çok sevilen iğne oyası modellerine beraber bakalım.

Bu görselde gördüğünüz sıralı iğne oyası modeli, bu senenin favori modeli. İşlenmesi kolay olmasına rağmen görünüşü göz alıcıdır. Siz de bu modeli evinize uygun renklerle işleyebilirsiniz.

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 13

En Kolay İğne Oyası Modelleri

Malum yaz geldi. Dışarıda her şey cıvıl cıvıl ve renkli. Peki eviniz neden dışarı kadar renkli olmasın ki?  Bu model yazın evinizin istediğiniz odasında kullanabileceğiniz bir modeldir. Bulunduğu ortama renk ve neşe katmasından dolayı birçok insan bu modeli tercih etmektedir.

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 14

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 17

Biraz daha ağır olan bu model, önemli misafirleriniz geldiğinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir modeldir. Her şeyin muazzam ve göz alıcı olmasını istediğiniz zamanlarda bu model size eşlik edecektir. Renklerin koyuluğu ve modelin ağırlığı misafirlerinizin gözlerini alacaktır. Ancak bu model yapması biraz zor bir modeldir ve daha önce deneyiminiz yoksa sizi biraz zorlayabilir.

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 6

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 10

2022 İğne Oyası Modelleri

Bu görseldeki ürünler ise günlük kullanabileceğiniz bir modeldir. Günlük kullanılacak olması sakın sizi yanıltmasın. Çok şık ve rahat, biraz spor bir tarz denebilecek bir modeldir. Bu görünüşü ona modern bir hava katmakta ve günümüz gençleri tarafından oldukça rağbet görmektedir. Üstelik yapımı oldukça kolay olan bu modeli istediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 12

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 11

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 16

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 15

Örgübu Öneriyor 🙂 Pratik İğne Oyası Modellerine göz attınız mı?

Diğer Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri benzeri model için İğne Oyası Modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 2

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 3

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 4

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 5

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 7

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 8

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 9

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 19

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 20

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 21

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 22

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 23

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 24

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 25

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 26

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 27

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 28

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 29

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri 30

 

Oya ve Dantel Dünyası YouTube kanalı İyiki Bu Fıstık Oyaları Var Yine İnci Motifli Fıstık Oyası Yapımı videosunu izlemenizi öneriyoruz.

Çok Sevilen Sıralı İğne Oyası Modelleri konusunda bilgiliyseniz yorumlar bölümünde bunu bize ve diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz. 🙂

 

YouTube video

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu