Örgü Modelleri

Bebek Örgü Elbise Modelleri

Minik çocuklar pek çok kişinin sevdiği ve mıncıklamak istediği kadar şirin olurken, giydikleri kıyafetler onları çok daha şirin ve güzel yapar. Kısa saçlarının tepeden toplanması, yürüme zorluğu yaşaması ve üstünde olan çok güzel bir el ürünü elbise ile muhteşem bir görüntüye sahip olacak olan kız çocukları için siz de en güzel modelleri hazırlayabilirsiniz. Örgü delisiyim adlı internet sitesinde onlarca bebek örgü elbise modelleri bulabilir ve istediğiniz birini kendi kızınız ya da çok sevdiğiniz başka bir kız çocuğu için zevkle örebilirsiniz.

Üstelik site onlarca bebek örgü modelleri sunarken, diğer yandan resimden örnek çıkaramayacak olanlar için de ayrıca videolu anlatım imkanı sağlamaktadır. Yani bakarak modeli anlamıyorum, bu kısmını nasıl yapmış, kaç sıra öreceğim sorularına yanıt veren bu videoyu dilediğiniz kadar izleyerek, örmek istediğiniz modeli en kısa sürede kolay bir şekilde meydana çıkarabilirsiniz.

 

bebek-orgu-elbise-modelleri

Sitede yeni model örgü tasarımları da yer alırken, örneğin örgü tulum modelleri de incelenmeye ve görülmeye değer modellerden meydana geliyor. Tığ yöntemini kullanarak ya da şiş yöntemi ile örülebilecek pek çok modelin sunulduğu sitede, bebek ürünlerinden çocuğa, yetişkinlerin ihtiyaç duyacağı örgü modellerden aksesuar modellerine kadar yüzlerce seçenek ve sunum yer almaktadır. Siz de kendiniz ya da çevrenizde çok sevdikleriniz için bu zevkli işe soyunabilir ve aynı zamanda da herkesi mutlu edebilirsiniz.

 

İpek

İpek < Örgübu.com Sitesinin yöneticisidir. Türkiye'nin Örgü Sitesi yöneticisidir. 2015 yılından bu yana Örgü modelleri ile ilgili yazılar yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Pinterest Hesabımızı Takip Edin!