yandex metrica
Örgü Bere Modelleri

Desenli Bere Örgü Çeşitleri

Sonbahar çoktan etkisini kaybetmeye başladı bile. Hızlı bir şekilde yağmurlu ve karlı havalar 1 hafta içerisinde yoğun olarak hissedilmeye başlayacak. Kat kat giyindiğimiz kış aylarında birbirinden farklı mont ve botlarımızın tek aksesuarı atkı ve berelerimizden oluşmaktadır. Yazın kullandığımız bileklikler, renkli ve uzun küpeler kısa bir süreliğine de olsa dolaplara kalkmakta ve bunların yerini desenli bereler almaktadır.

Desenli-Bere-Orgu-Cesitleri

Bir ihtiyaçtan ziyade aksesuar olarak kullanılan bereler iklim koşullarına göre sonbaharda kullanılmaya başlamakta ve kış sonuna kadar da bizi hem soğuklardan korumakta hem de dalgalı ve hacimli saçlarımızla bütünlük oluşturmaktadır. Hazır olarak satılan berelerle birlikte birbirinden farklı desenli bere örgü çeşitleri de bulunmaktadır

Örgü bere modelleri

Son zamanlarda insanlar kendi zevk ve tarzlarına uygun bere modellerini yapmakta ve kıyafetlerine göre çeşitli olarak bunları kullanmaktadır. Özellikle tığ işi örgü modelleri fazlasıyla tercih edilmektedir. Hem hobi olarak hem de bir şeyler üreterek bunlardan para kazanmak adına yapılan bereler kadınlar tarafından ilgi görmektedir. Sadece kadınlar için değil çocuklar için de birbirinden güzel renk ve desen seçenekleri olan örgü bereler her kesimden ve her tarzdan insan tarafından yapılıp zevkle takılmaktadır. Hava çok soğuk olmasa bile kış boyu tarzımızı tamamlayan bereler modayı yakından takip eden blogerlar tarafından da temel aksesuarlar arasında yer almaktadır.

Kalipli-Orgu-Bere

Çocuklar için özellikle altı lastikli bereler, kadife iplerden örülen bereler ya da desenli tığ işi bereler örgü modellerine örnek olarak verilebilir. Herkes tarzına ve ihtiyacına göre her tarz Desenli Bere Örgü Çeşitleri bereyi örerek rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle bu yıl modada zirve yapan kadifeler ve derilerle tamamlamak için seçtiğiniz renkteki bir kadife iple harika bereler örebilir ve tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Ya da akıllı iplerden satın alarak model verme işlemiyle uğraşmadan kısa yoldan harika desenli berelere sahip olabilirsiniz.

El örgüsü bere modelleri

Bere takmayı çok sevmeyen çocuklar için ise kurbağalı, ördekli ya da çiçek desenli bereler örerek de onlara bere takmayı eğlenceli hale getirebilirsiniz. İstediğiniz bereye sahip olmak sizin elinizde. Sadece küçük bir araştırma sizi amacınıza ulaştırmaya yetecektir.

Güneş Ünal youtube kanalında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu