Örgü Atkı Modelleri

İlginç Atkı Örgüleri

Örgü modelleri geçmişte olduğu gibi tekrar gündeme geliyor ve moda oluyor. Durum böyle olunca birbirinden farklı örgü modelleri ortaya çıkıyor. Yazma, nevresim hırka, yelek gibi birçok yerde kullanılan örgü modelleri atkı konusunda da öne çıkıyor. Eğer sizler de örgü modelleri seviyor ve tercih ediyorsanız sizin için sunduğumuz örneklere bir göz atmalısınız. Çünkü farklı ve ilginç örgü modelleri ile çok tarz ve şık görünebilirsiniz. Bunun için ilginç atkı örgü örneklerini sizler için seçtik. Soğuk kış günlerinde sizi hem ısıtacak hem de tarz gösterecek bu atkı modelleri ile çok uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz. Birçok kişi birbirinden farklı örgü atkı modellerini kullanmaya başladı. Sizler en iddialı modelleri seçerek farklı bir hava yaratabilirsiniz.

kahverengi-atki

Sizin için atkı örgüler arasından özellikle gri renkte ilginç bir model seçtik. Çünkü gri renk ve tonları sezonda oldukça öne çıkıyor. Bu nedenle atkı modelinizi gri renk ile işlerseniz çok güncel bir havaya ulaşabilirsiniz. Gri renkteki atkıya ilginç bir yaka detayı yapılmış. Bu tarz modeller ile çok tarz görünümler elde edebilirsiniz. Günlük kombinlerinize çok şık bir hava katacak bu atkı modelini deneyebilir ve tarz bir görüntü elde edebilirsiniz.

Örgü modellerine örnekler arasından fermuar detayı eklenmiş bu atkı modeli oldukça beğeni topluyor. Sizler de uzun şallar yerine kısa ve boynunuzu tamamen kaplayacak atkı modelleri örebilir fermuar gibi ilginç aksesuarlar da ekleyebilirsiniz. Bu tarz bir atkı modeli sizi çok ilginç ve farklı bir tarza ulaştıracak ve çok cool görüneceksiniz. Vakit kaybetmeden soğuk günler için bu tarz bir atkı örebilir, herkesi kıskandırabilirsiniz.

el-orgusu-erkek-atki

Hem çocuklarınız hem de kendiniz için sevimli hayvan desenleri ile işlenmiş ilginç atkı modelleri örebilirsiniz. Bu örgü modelleri hem çok sevimli hem de kendine özgü tarzda bir hava yaratıyor. Ayrıca bu tarz atkı modelleri birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Sizler de bu modaya uyabilir, oldukça farklı bir tarza imza atabilirsiniz. İstediğiniz şekilde kombinleyebileceğiniz ilginç atkı modelleri ile kış aylarına damganızı vuracaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
İnstagram Hesabımızı Takip Edin!