yandex metrica
Örgü Modelleri

İlginç Örgü Modelleri

Hanımlar örgü modellerini çok seviyor ve ilgileniyorsanız sizler için birbirinden ilginç ve farklı örgü model örnekleri sunuyoruz. Bu örgü modellerine göz atarak ilginç örnekler oluşturabilirsiniz. Çünkü ilginç örgü modelleri bu yıl tekrar moda oluyor ve oldukça tercih edilir hale geliyor. Bu nedenle modaya uyarak yepyeni örgü modelleri örebilir veya satın alabilirsiniz. Örgü örmeyi sevenler ve bilenler için bu iş bir sanat ve önemli bir iştir. Vakit kaybetmeden yeni örgüler örmeye başlayabilirsiniz.

Dekoratif-Örgü-Modelleri-8

Soğuk kış günlerinin gelmesi ile birlikte birbirinden farklı örgü atkı, yelek, hırka modelleri örebilirsiniz. Atkı ve şapka modeli kış günlerinde sizi hem ısıtacak hem de tarz gösterecektir. Gri renk tonları ve ilginç örgü modelleri sezona damgasını vuruyor. Durum böyle olunca bu modaya uyarak gri renkte sezona uygun birbirinden ilginç atkı ve şapka modelleri örebilirsiniz.

Değişik örgü modelleri

Şapkanın modeli ve ucundaki detayı oldukça havalı bir görünüm sağlıyor. Bu tarz modellerden yana tercih yapabilirsiniz. Hem spor hem de klasik tarzlarda kombinleyebileceğiniz örgü aksesuarlar sizi her zaman ilgi çekici ve tarz bir görünüme ulaştıracaktır.

Saç örgü modelleri

Dantel örgü modelleri için oldukça farklı olan bu resim sizin için ilgi çekici olabilir. Birbirinden farklı hayvan figürü örebilir ve evinize mükemmel aksesuarlar tasarlayabilirsiniz. Süs eşyalarınızın etrafını da ilginç örgü modelleri ile kaplayabilir veya ördüğünüz desenin içini doldurarak ilginç modeller oluşturabilirsiniz. Bu tarz örgü modelleri evinize inanılmaz farklı ve dikkat çekici bir hava katacaktır. Gelen misafirleriniz sizi kıskanabilir ve aynı modellerde örgü yapmak isteyebilirler.

Ilginç-Örgü-Modelleri-4

Örgü modellerine örnek olarak bir diğer örnek de örgü modeli ile giydirilmiş çaydanlık deseni. Çaydanlık gibi evinizde olan birçok eşyayı ya da süs eşyalarını böyle ilginç şekilde örgü modelleri ile giydirebilirsiniz.

Değişik örgüler

Bu tarz örgü modelleri eşyalarınıza hem şıklık katacak hem de farklı bir görüntü elde edilmesini sağlayacaktır. Kırmızı, pembe, mor gibi renkler ile hem kapağına hem de çaydanlığa örülmüş örgü modeli oldukça ilginç bir görünüm oluşturuyor. Gelen misafirlerinize bu tarzda sunumlar yapmanız sizi çok havalı yapacaktır.

Örgü tasarım youtube kanalında örnek bir video izleyebilirsiniz.

YouTube video
Ilginç-Örgü-Modelleri-3
Ilginç-Örgü-Modelleri
Dekoratif-Örgü-Modelleri-7
Dekoratif-Örgü-Modelleri-6
Dekoratif-Örgü-Modelleri-5
Dekoratif-Örgü-Modelleri-4
Dekoratif-Örgü-Modelleri-3
Dekoratif-Örgü-Modelleri-2
Dekoratif-Örgü-Modelleri
Çaydanlık-Örgü-Kılıf
Caydanlik-Orgu
Anahtarlık-Örgü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu