yandex metrica
Örgü Çanta Modelleri

Örgü İle Yapılmış Bozuk Para Çantaları

Kadınların çantaları her zaman dolu olur. Selpaklar, cüzdan, makyaj malzemeleri, parfüm ve dahası… Bu karışıklıkta parayı bulmak ise birçok kadın için işkence haline dönüşür. Özellikle otoparklarda ya da otobüslerde bozuk paraya ihtiyaç duyan kadınlar o kocaman çantanın içinden cüzdana ulaşamazlar ki cüzdana ulaşsalar bile bozuk paragözünü açana kadar dakikalar kaybederler. Hele bir kadın küçük bir çocuğa sahipse çantasında küçük çocuğu için de birbirinden farklı malzemeler yer alır.

Örgü ile yapılmış çantalar

İşte tüm bu sıkıntılardan kurtulmak için bozuk para çantası kullanan sayısız kadın vardır. Hemen hemen her yerde rahatlıkla bulabileceğimiz Örgü İle Yapılmış Bozuk Para Çantaları kişiselleştirmek isteyen kadınlar bunlar kendileri örerek farklılık yaratma yolunu gitmişlerdir. Birbirinden farklı örgü modelleri ile onlarca bozuk para cüzdanı örerek çanta ve kıyafetine uyduran kadınlar modayı da bu şekilde yakalamaya çalışmışlardır. Bunun için Örgü İle Yapılmış Bozuk Para Çantaları modellerimizi incelemelisiniz.

Orgu-Bozuk-Para-Canta-Yapimi-Anlatimli

Bozuk para çantası yaparken tığ işi örgü modelleri en çok tercih edilenler arasındadır. Hem yapımı kolay hem de görüntüsü güzel olan bu modeller internet aracılığıyla ya da örgü dergileri ile kadınlara sunulmaktadır. Bir ihtiyaçtan ziyade şıklığı bu yolla yakalamak isteyen pek çok kadın örgü ile yapılmış bozuk para cüzdanlarına ihtiyaç duymaktadır.

Orgu-Bozuk-Para-Canta-Yapimi

Örgü ile yapılmış cüzdan modelleri

Bu ihtiyaçtan öte bir hobi veya ayrı bir hava yaratan cüzdanlar her kesimden kadın için önem ifade etmektedir.  Siz de kendinizde bir farklılık ve yenilik yapmak istiyorsanız bu modellere başvurabilirsiniz. Çünkü örgü cüzdan modelleri ile cüzdanlarınızı kişiselleştirebilir ayrıca üzerine istediğiniz harf ya da deseni işleyebilirsiniz.

Orgu-Bozuk-Para-Cantalari

Kolay ve şık örgü cüzdan modelleri

Kahverengi-Bozuk-Paralar

Örgü modellerine örnek olarak fermuarlı, klipsli, cırt cırtlı, zımbalı cüzdan modellerini verebiliriz. Tığ işinden her çeşit ürünü meydana getirmeyi seven kadınlar bu modellerden yararlanarak istedikleri cüzdana sahip olabilirler. Sadece kendileri için değil çevrelerindeki insanlara hediye için de bu cüzdanları yapabilir ve kimsede olmayan bir şeyi sevdiklerine verebilirler. Tığ ile yapılan birbirinden renkli motifleri birleştirerek ya da düz renk yapılan birkaç parçayı birleştirip kenarına da ayrı bir desen oluşturarak cüzdanlarını meydana getirebilirler.

Tıg-Isi-Orgu-Cuzdan-Modeli-7

Orgu-Cuzdan-Modeli

Orgu-Cuzdan-Modeli-2

Orgu-Cuzdan-Modeli-Yapilisi-Anlatimli

Orgu-Cuzdan-Yapilisi

Orgu-Cuzdan-Yapimi-Anlatimli

Tıg-Isi-Orgu-Cuzdan-Modeli

Tıg-Isi-Orgu-Cuzdan-Modeli-2

Tıg-Isi-Orgu-Cuzdan-Modeli-3

Tıg-Isi-Orgu-Cuzdan-Modeli-4

Tıg-Isi-Orgu-Cuzdan-Modeli-5

Tıg-Isi-Orgu-Cuzdan-Modeli-6

Orgu-Ile-Yapilmis-Bozuk-Para-Cantalari

Örgütube  youtube kanalında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu