Tığ İşi Örgü Modelleri

Tığ İşi Kabartma Çiçek Örgü Modelleri

Çeşitli örgü modelleri ile her geçen gün yeni tarz örgüler oluşturuluyor. En güzel örgü modelleri yapılırken tığ işi örgüler ile oluşturulabilir.  Oldukça şık ve gösterişli örgü eşyaları örmek herkesin ve de özellikle örgü tutkunlarının en çok sevdiği ve istediği birşeyler.  Siz de tam anlamı ile örgü tutkunu olmasanız bile tığ işi kabartma çiçek modellerini gördüğünüzde iyi bir örgü tutkunu olmak isteyebilirsiniz. Tığ işi örgü modelleri arasında birbirinden güzel olan örgü kabartma çiçekleri ile yeni moda en güzel örgü işleri yapılıyor.  Örgü örmek çok daha zevkli bir hal almaya başlıyor.  Bu örgü modellerine örnek olarak birçok ürün ile karşılaşabilirsiniz.  Evinizin her köşesinde kullanmak isteyeceğiniz eşyalar ile birlikte kıyafet seçenekleri ile de örgü örnekleri karşınıza çıkıyor.

mavi-kabartma-orgu

Siz de örgü örmek konusunda oldukça heveslenip bu işe hemen başlayabilirsiniz.  Birbirinden şık ve gösterişli olan tığ işi örgü modelleri sunuluyor. Bunlar arasında tığ ile yapılmış kabartma çiçeklerle süslenmiş bir şapka örneğini de görebilirsiniz. Ya da evinizde kullandığınız paspasın tığ işi kabartma çiçeklerle bezeli olmasını isteyebilirsiniz. Örgü modelleri için de iyi bir moda olduğunu takipçileri ve bu işi yapanlar çok daha iyi biliyorlar. Her geçen gün yeni ve şık modeller ile karşılaşmak mümkün oluyor. Ve günlük yaşantılarda da kullanılabilecek olan örgü modelleri çok seviliyor ve geliştiriliyor.  Bu geliştirilmiş olan herşey örgü modellerine örnek oluyor. Bu örnekler ile evlerinizi de gardıroplar da renklerin canlanıyor.

gullu-kabartma-modelleri

En sık örgü modelleri artık sizin ellerinizden çıkabilir.  Kabartma çiçek yapımı da size bu konuda çok yardımcı olacaktır.  En güzel hırkalar üzerinde,  güzel bir şapkada, sevimli bir bebek ayakkabısı üzerinde,  evinizin holünde paspaslarda ve daha birçok yerde tığ işi kabartma çiçek desenlerine rastlayabilirsiniz. Örgü modellerine örnek olacak cak sayıda çalışma yapılmıştır.  En güzel örgüler sizin elinizden de çıkabilir.  Severek kullanacağınız birçok örgü modelleri detaylarında kabartma çiçeklere yer verebilirsiniz. Etkili bir şekilde kullanılacak birbirinden güzel ürünlerin oluşumunda yer şuan tığ işi örgü kabartma çiçek modellerini kolayca yapabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
İnstagram Hesabımızı Takip Edin!