yandex metrica
İğne Oyası Modelleri

Yöresel İğne Oyası Modelleri

En güzel örgü işlerini mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde siz de yapabilirsiniz. İğne oyaları biraz zahmetli ve ince işlerdir.  Yöresel iğne oyası modelleri oldukça etkili bir şekilde örülür ve çeyizlerde de mutlaka yerini alır. En güzel iğne oyası modellerinin farklı yörelere ait olduğunu görmek mümkün oluyor. Bu noktada da çeşitlilik giderek artıyor.  Çeşitli iğne oyaları sevilerek kullanılıyor.

Düz iğne oyası modelleri

Şık ve modern bir duruşu yakalamış olan bu oyalar her yerde dikkatleri üzerine çekiyor.  Etkili bir şekilde kullanım imkanı sağlayan binlerce yöresel iğne oyası örnekleri bulunuyor. Bu örnekleri çıkararak en güzel iğne oyasını siz de örebilir ve kullanabilirsiniz.

Bogurtlen-Orgtu-Modelleri-1

Herkesin mutlaka bir örgü merakı vardır.  Özellikle de büyüleyici bir duruşu olan örgü modelleri çok daha çekici oluyor. Kişiye -ben neden bunu yapmayayım?- dedirten yöresel iğne oyası modelleri görmek mümkün oluyor. Ayrıca her yörenin farklı model ve motiflerle iğne oyaları oluyor.

En kolay iğne oyası modelleri

Yöresel iğne oyası modelleri renk ve örgü stili ile oldukça etkili ve modern duruşa sahip oluyor. Çeşitli ve farklı modellerde denemek insanlara bir heyecan yaşatıyor.  Örgü dünyasında da etkili bir değişim ve gelişim içinde olan bir moda olduğunu kolayca görmek mümkün oluyor. Hem yeni çıkan muhteşem modeller hem de hiç eskimeyen yıllanmış örgü modellerine rastlamak mümkün oluyor. Yöresel iğne oyası örnekleri herkesin dikkatini çekecek en güzel modelleri oluşturuyor.

Yoresel-Orgu-Modelleri

Birbirinden güzel olan yöresel iğne oyaları yapmak için en doğru zamanda olabilirsiniz. Bunun için çeşitli örnekleri değerlendirmeye ne dersiniz? Oldukca sik ve modern olan igne oyası örnekleri ile en şık yazma kenarları örmek mümkün oluyor. Birçok yöresel iğne oyaları örneklerinin arasından en çok beğendiğiniz oyayı kendi zevkinize göre renk ve örgü tekniği ile birlikte çok daha güzel bir şekilde örebilirsiniz.

En güzel en yeni iğne oyası modeller

Aynı modeli ören iki kişinin örgüsünün bire bir aynı görünmemesi de orada becerisi ve alışkanlığının farklı olmasından kaynaklanıyor. Birbirinden güzel olan şık ve gösterişli yöresel iğne oyası örnekleri ile de en güzel oyayı örebilirsiniz.

Ayşe’nin iğne oyaları youtube kanalında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu