Örgü Yelek Modelleri

2016 Örgü Erkek Bebek Yelek Modelleri

Bebeklerimiz, en değerli varlıklarımız. En korunmasız anlarında bile size ihtiyacı vardır. Bebeklerimize hepimiz gözümüz gibi bakarız. Eğer örgü işleri ile ilgileniyorsanız, örgü erkek bebek yelek modellerini mutlaka hem doğmadan önce hem de doğduktan sonra mutlaka araştırmış olmanız gerekiyor. Sadece kış mevsiminde değil her mevsimde sıcak tutulması gereken varlıklarımız,  özellikle kış aylarında daha sıcak tutulması gerekiyor.

2016 Örgü Erkek Bebek Yelek Modelleri Yapılışı

Kış aylarını yavaş yavaş geride bıraktık fakat 2016 örgü erkek bebek yelek modelleri hala ve birkaç sene daha favori olmaya devam edecek türdendi. Evinizde bulunan yumuşak, bebekler için özel imal edilmiş olan bebek iplikleri sayesinde bebeklerimize motifli bebek yeleklerini kısa sürede örebilirsiniz. Erkek bebek yelek örneklerinde bu sene delikli modeller ve pirin örgü motifleri, nohut örgü motifleri ön plana çıktı.

 

Öreceğiniz erkek bebek yelek modellerinin alt kısmı için kendinizde örebilirsiniz ya da ben öremem diyorsanız mağazalardan evde örülmüş olan bebek yelek modellerine kombin yapacak şekilde de alışveriş yapabilirsiniz.

2016 Örgü Erkek Bebek Yelek Modelleri Resimleri

Sizler için hazırlamış olduğumuz 2016 bebek yelek modellerini aşağıda bulunan galerimizi dolaşarak değişik fikirler edinebilirsiniz.

 

İpek

İpek < Örgübu.com Sitesinin yöneticisidir. Türkiye'nin Örgü Sitesi yöneticisidir. 2015 yılından bu yana Örgü modelleri ile ilgili yazılar yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
İnstagram Hesabımızı Takip Edin!