yandex metrica
Amigurumi

Amigurumi Arı Maya Yapılışı

Arı Maya, hepimizin çocukluğunda hayran olduğu karakterlerden biridir. Bu yazımızda sizler ile birlikte Amigurumi Arı Maya Yapılışı  hakkında bilgiler vereceğiz.

Artık büyüdünüz ve oyuncaklar ile oynayacak çağı geçtiniz mi? Bu yazıyı okuyorsanız artık çocuğunu için oyuncak yapmaya karar verdiniz demektir. Öyleyse artık yazımıza geçelim ve hep beraber Amigurumi Arı maya yapılışından bahsetmeye başlayalım.

Malzemeleri vermeden önce Amiguru nedir onun hakkında ufak bir bilgi vermek istiyoruz. Amigurumi 3 boyutlu el örgüsü oyuncaklar hazırlamak için kullanabileceğiniz en iyi yöntemdir. Bu yöntemi uygulayarak çocuklarınızın oyuncak ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Hem de çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Haydi hep beraber Amigurumi Arı Maya yapılışı için malzemelere bakalım.

Amigurumi Arı Maya Yapılışı Malzemeleri

Amigurumi Arı maya yapılışına geçmeden önce aşağıda sıralamış olduğumuz malzemeleri hazırlamanızda yarar var. Amigurumi Arı Maya yapılışı için gerekli olan malzemeler şu şekilde;

  • Sarı ya da Siyah renk Alize Softy ip
  • Bacakları için vidalı aparat
  • İşaretleyici
  • Plastik ayaklar
  • Tığ
  • Elyaf

 

Amigurumi Arı Maya Yapılışı için öncelikle ellerinden başlayabilirsiniz. Sağ ve sol eli bitirdikten sonra malzemelerimiz içerisinde yer alan vidalı aparatı kullanın. İçerisini elyaf ile doldurmamız gerekmektedir. Daha sonra ayaklarını yapabilirsiniz. Elleri için yapmış olduğumuz işlemleri ayakları içinde kullanarak yapabilirsiniz.

Amigurumi Arı Maya Yapılışı Video

Ellerini ve ayaklarını bitirdiğimize göre, bu sefer gövdesini tamamlamamız gerekiyor. Gövdesini de bitirdikten sonra kol ve bacaklarını birleştirmemiz gerekiyor. Eller, ayaklar, gövde bittiğine göre artık en son işlem olarak başını yaparak süslemesi kalıyor. Bütün bu işlemlerden sonra Amigurumi Arı Maya Yapılışının gözlerini de yapıyoruz. Amigurumi Arı Maya oyuncak artık çocuğunuzun oynaması için hazır olacaktır.

Bu anlatılan işlemler ile eğer yapamadıysanız aşağıda yer alan fotoğraflar size Amigurumi Arı maya yapılışı için büyük yardımcı olacaktır.

Resimleri inceleyerek Amigurumi Arı maya tarifini yapabilirsiniz.

Amigurumi-Ari-Maya-Yapilisi

Amigurumi-Ari-Maya-Yapilisi-2

 

Amigurumi-Ari-Maya-Yapilisi-3

 

Amigurumi-Ari-Maya-Yapilisi-4

 

Amigurumi-Ari-Maya-Yapilisi-5

 

Amigurumi-Ari-Maya-Yapilisi-6

 

Amigurumi-Ari-Maya-Yapilisi-7

 

Amigurumi-Ari-Maya-Yapilisi-8

 

Amigurumi-Ari-Maya-Yapilisi-9

Amigurumi Arı Maya Yapılışı  Videolu Anlatım

 

YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video
Amigurumi Arı Maya Yapılışı konusunda fikirlerinizi yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz.
Daha fazla Amigurumi modeline ulaşmak için; Pinterest sayfamızdan da ulaşabilirsiniz. Orgubu.com’u Pinterestte takip etmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu