yandex metrica
Örgü Modelleri

3 Boyutlu İğne Oyaları (30 Model)

3 Boyutlu iğne oyaları sanıldığının aksine kullanım alanı çok geniş olan bir iğne oyası çeşididir. Birçok kızın çeyizinde tüm ihtişamıyla baş köşede yerini bulan iğne oyaları her ne kadar diğer el işlerine göre yapımı daha zor olsa da çeyizlerdeki yerini her zaman korumuştur. Gün geçtikçe de artan kullanım alanlarından dolayı daha fazla talep edilen bir hale gelmiştir.

3 Boyutlu İğne Oyası Tesbih

3 Boyutlu İğne Oyalarının Kullanım Alanları

Diğer iğne oya çeşitlerinde olduğu gibi 3 Boyutlu İğne Oyalarında da kullanım alanları oldukça geniştir. Hemen göze çarpan zarafetiyle renk uyumunun bin bir haliyle şiir gibi iğnenin her dokunuşunda farklı bir güzellik katar hayatlarımıza.

Bazen bir tesbih te menekşeler açtırır. Bazen bir kolyenin ucunda zambak zarafetiyle sahibine güzellik katar. Bazen baş üstünde taşınan bir kırmızı gelincik tarlası olur. Vazgeçilmezliği bu yüzdendir. O kadar doğal dokunur ve anlam katar ki hayatlarımıza. Bir iğnenin ucuyla doğanın tüm güzellikleri gözümüzün önüne serilir. Bin bir renkte ve bin bir çeşitte.

Gelincik 3 Boyutlu Iğne Oyası

Bir fuların çiçek açtığını görürsünüz sahibinin üzerinde. Bir yazmanın papatyalar gibi sevimlice gülümseyip göz kırptığını. Şıklığı ve doğanın uyumunu kıyafetlerimizin sadeliğine muhteşemlik katarak göz doldurur. Büyük bir emekle ve göz nuruyla işlenir her ilmek. Yaratıcılığın verdiği ilhamla dokunduğu yere emek verenin elleriyle renk verir. Bu güzel iğne oyalarına hayranlıkla bakmamak mümkün değil.

Farklı iğne teknikleriyle işlenen iğne oyaları birçok bayanında geçim kaynağı haline gelmiştir. Hünerli birçok bayan sosyal medya üzerinde emeklerini sunarak ev bütçesine katkı sağlamakta günümüzde.

3 Boyutlu Iğne Oyaları

3 Boyutlu Iğne Oyaları 2

3 Boyutlu Iğne Oyaları 3

3 Boyutlu Iğne Oyaları 4

3 Boyutlu Iğne Oyaları 5

3 Boyutlu Iğne Oyaları 6

3 Boyutlu Iğne Oyaları 7

3 Boyutlu Iğne Oyaları 8

3 Boyutlu Iğne Oyaları 9

3 Boyutlu Iğne Oyaları 10

3 Boyutlu Iğne Oyaları 11

3 Boyutlu Iğne Oyaları 12

3 Boyutlu Iğne Oyaları 13

3 Boyutlu Iğne Oyaları 14

3 Boyutlu Iğne Oyaları15

3 Boyutlu Iğne Oyaları16

3 Boyutlu Iğne Oyaları 17

3 Boyutlu Iğne Oyaları 18

3 Boyutlu Iğne Oyaları 19

3 Boyutlu Iğne Oyaları 20

3 Boyutlu Iğne Oyaları 21

3 Boyutlu Iğne Oyaları 22

3 Boyutlu Iğne Oyaları 23

3 Boyutlu Iğne Oyaları 24

3 Boyutlu Iğne Oyaları 25

3 Boyutlu Iğne Oyaları 26

3 Boyutlu Iğne Oyaları 27

3 Boyutlu Iğne Oyaları 28

Daha fazla İğne Oyası Modellerine ulaşmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

igneoyalarimzuhal YouTube kanalı İyiki Bu Zambak çiçeği iğne oyası.üç boyutlu çiçek yapımı Yapımı videosunu izlemenizi öneriyoruz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu