Örgü Yelek Modelleri

Bayan Örgü Yelek Modelleri

Örgü örmekten hoşlanan kadınlar için, yelek modelleri her zaman onlar için özel bir yere sahiptir. Bu yazımızda dizlere Bayan Örgü Yelek Modelleri konusundan bahsedeceğiz. Özellikle günlük kıyafet olarak kullanılan ya da çeyizlik olarak bohçalarına eklenen ve daha da önemlisi kadınlar için hediyelik olarak sürekli yeni yelek modelleri örülmektedir. Bu yazımızda sizler için yelek çeşitlerinin en beğendiğiniz yelek örneklerini bir araya getirmeyi hedefliyoruz.

Kolay Bayan Örgü Yelek Modelleri

En çok kullanılan tığ işi ya da şiş gibi örgü yöntemleri ile örülebilen yelek örnekleri, hediyelik, günlük ya da çeyizlik olarak bir çok alanda kullanılmaktadır. Bu sezonun en çok kullanılan modeli olmakla birlikte, her sezon güncelliğini sürdürmektedir.

Nişan, Çeyiz ve söz bohçalarında kullanabileceğiniz en beğenilen modelleri aşağıda sizler için bir araya getirdik. Sürekli olarak güncellemeyi düşündüğümüz Örgü yelek modellerini takipte kalmayı unutmayın. 🙂

Bayan Yelek modelleri konusu içerisinde sitemizdeki bir çok makaleye de bağlantıyı görebilirsiniz.

Yelekler elişi örgü modellerinin en çok kullanılan ve en çok aranan örneklerindendir. Bu konuda Tığ, Şiş, Dantel ve Firkete örgü yelek modellerini videolu ve resimli olarak sizler için bir araya getirdik.

En Güzel Örgü Yelek Örnekleri

Örgü yelek örnekleri genel olarak tığ ya da şiş ile çıkartılır. Şiş ile genellikle geçmişte hanımların en çok kullandığı malzemelerdendir. Eskiden çok fazla model olmamakla birlikte yapılan örnekler genellikle birbirine benzemekteydi. Şimdi ise internet kullanımı sayesinde bir çok modele anında ulaşılabilmekte.

bayan-orgu-yelek-modelleri

Bayan Örgü Yelek Modelleri

El Örgüsü Bayan Yelek Modelleri

2021 Bayan Örgü Yelek Modelleri

Yeni Bayan Örgü Yelek Modelleri

Örgü Bayan Yelek Modelleri 2021

Bayan Örgü Yelek Modelleri 2

El Örgüsü Yelek Modelleri

Genç Kız El Örgüsü Yelek Modelleri

Örgü Yelek Modelleri 2

Anlatımlı Örgü Yelek Modelleri

Genç Kızlar için Örgü Yelek Modelleri

Tığ İşi Bayan Yelek Modelleri

En Yeni Bayan Örgü Yelek Modelleri

Daha fazla örneğe ulaşmak için sitemizdeki Örgü Modelleri kategorisini kullanabilir ya da bizi Pinterest’ten takip @orgubu hesabı ile takip edebilirsiniz.

İpek

İpek < Örgübu.com Sitesinin yöneticisidir. Türkiye'nin Örgü Sitesi yöneticisidir. 2015 yılından bu yana Örgü modelleri ile ilgili yazılar yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
İnstagram Hesabımızı Takip Edin!