yandex metrica
Tanıtım

Makale Yazarak Para Kazan!

Merhaba hanımlar;

Evet başlığı yanlış okumadınız. Size iş fırsatı sunuyoruz. Eğer bu konuda yeteneğiniz varsa sitelerimizde yazabilme ve para kazanabilme imkanı sağlıyoruz. Aradığımız kriterler ise şu şekilde.

Bilimsel makale yazarak para kazanmak

  • Sitemiz ya da mail adresimiz üzerinden göndermiş olduğunuz tüm makaleler sizin kaleminizden çıkmış olması gerekmektedir. Yani yazılarınız tamamen özgün olması, size ait olması ve Türkçe imla kurallarına dikkat edilerek yazılması gerekmektedir. Kopya içerik ya da spin edilmiş makaleler yazara herhangi bir ücret kazandırmayacaktır.
  • Göndermiş olduğunuz makaleler makale kontrol siteleri üzerinden kontrol edilerek ve herhangi bir düzenleme ihtiyacı varsa düzenleme yapıldıktan sonra yayına alınacaktır. Yazarın göndermiş olduğu makale de kopya, yarı özgün olması durumunda ödeme yapılmayacaktır.

Makale yazarak para kazandıran siteler

  • Sitelerimizin kategorileri, kadın, güzellik, moda, örgü modelleri vb. yani genelde bayanlar için içerik üreten sitelerdir. Bunun için; Bizlere göndermiş olduğunuz yazılarınız tabi ki yabancı kaynaklı sitelerden çeviri olabilir. Fakat orada şöyle bir sorun söz konusu, bu çeviriyi siz yapıyorsanız ve kelimeler, paragraflar arasında herhangi bir anlam bozukluğu ya da konunun havada kalması, ziyaretçilerimize hiç bir şey öğretmeyen, kafa karıştıran türde yazılar olmaması gerekmektedir. Makale Yazarak Para Kazan!

İngilizce makale yazarak para kazanmak

  • Bir üst madde de belirtilen içeriklere sahip olan sitelerimizde Google reklam ağı Ad Sense kullanıldığı için yazılarda Müstehcenlik, p*nografi, ırkçılık, kişileri ya da kurumları tahrik edici, itibarını zedeleyici, hakaret, tehdit, taciz vb. ifadeler kullanılamaması gerekmektedir. Makale Yazarak Para Kazan!
  • Yazılarınız en az 300 kelime ve üstü olacak şekilde olması ve Seo ( Arama Motoru Optimizasyonu ) uyumlu olması gerekmektedir. Ücretlendirme 100 kelimesi 1,5 TL şeklinde olacaktır. Ödemeler sizlere belirtilen tarihler arasında ya da sizin talep edeceğiniz tarihler arasında Paypal, Akbank, Enpara hesapları üzerinden yapılacaktır. Makale Yazarak Para Kazan!
  • Ücretlendirme konusunda ki bir diğer unsur ise, makale ücretleri 10 makale ve üzerinde yapılacaktır. Bir yazarın ücret talep edebilmesi için tarafımıza 10 adet makale gönderdiklerinde belirttiğimiz tarihler ya da sizin belirleyeceğiniz tarihler arasında yapılacaktır.
  • Sitelerimiz ile çalışmaya başladığınız da yukarıdaki kuralları kabul etmiş sayılırsınız. Makale Yazarak Para Kazan!

Bizimle çalışmak istiyorsanız örnek makaleniz ya da referanslarınızı info@orgubu.com adresine mail atarak irtibat kurabilirsiniz. Göndereceğiniz örnek makaleler yine makale kontrol sitelerinde kontrol edilerek geriye dönüş yapılacaktır.

Mahmut Tanrıverdi youtube kanalında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu