Örgü Modelleri

Örgü Bileklik Modelleri

Merhaba hanımlar;

Sizler için hazırladığımız bugün ki konumuz örgü bileklik modelleri, çocuklarımızın, genç kızlarımızın hoşuna gidebilecek bir sürü örgü bileklik modellerini galeriler ile göstermek istiyoruz.

Her bayan için önemlidir aksesuar kullanmak, hem elbiseleriniz ile kombinler yapabilir hem de şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Özellikle spor kıyafetler, deri kıyafetler ile kombinler yapabilirsiniz. Özellikle son yıllarda örgü ve dantel bileklikler ahşap, plastik düğmeler ile de renklendirme yapabilirsiniz.

Sarma bileklik modelleri de son dönemlerde bir hayli moda durumunda. Tek bir bileklik ile sanki birden fazla bileklik varmış havası katabilirsiniz.

Örgü ipler kullanarak zincir çekmeyi biliyorsanız eğer, dört sıra zincir ile model eklemeden de kendiniz bileklik yapabilirsiniz.

Sizler için örgü bileklik modellerini bir araya toplayarak fikir edinme imkanı bulabilirsiniz. Görselleri tek tek gezerek yeni fikirler edinebilirsiniz.

Resimleri gezerken üzerlerine tıklayarak bir sonra ki resime geçiş yapabilirsiniz.

İpek

İpek < Örgübu.com Sitesinin yöneticisidir. Türkiye'nin Örgü Sitesi yöneticisidir. 2015 yılından bu yana Örgü modelleri ile ilgili yazılar yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
İnstagram Hesabımızı Takip Edin!