yandex metrica
Örgü Modelleri

Boncuklu Bileklik Modelleri ve Yapımı

Bayanların olmazsa olmaz aksesuarlarından bir tanesi de şüphesiz ki hem kullanım rahatlığı ile hem kolay takıp çıkarılabilmesi ile, hem her kıyafette rahatça gösterip sergileyebileceğiniz kendini gösteren özelliği ile şüphesiz ki bileklikler.

Tığ işi boncuklu bilekli bileklik yapımı

Öyle ki bir küpe düşünün veya da bir kolye, küpeniz saçlarınızdan dolayı gözükmeye bilir, ya da kolyeniz bluzunuzun yakasının gölgesinde kalıp, hiç gözükmeyebilir veya da tesettürlü bir bayan iseniz ne küpeniz ne de kolyeniz zaten gözükmeyecektir. Ancak bileklikler her fırsatta her kıyafette kendini gösterebilen, rahatlık ile taşıyabileceğiniz, uzun kollu bluzlarda bile kullanabileceğiniz şık ve güzel aksesuarlardır.

Evde boncuk bileklik yapımı

Eskiden bileklik denilince akla, özellikle de yeni doğmuş bebeklerin bileklerine takılan zincirli, bazen isimli, genelde nazar boncuklu ve büyük çoğunlukla da, altın bileklikler gelirdi. Boncuklu Bileklik Modelleri

Ancak şimdi boncuklu bileklik modelleri de, çeşitleri de yapıldıkları ürünler yani ham maddeleri de o kadar farklı o kadar çok çeşitli ki.

Deriden yapılan bileklikler, boncuklu evde yapabileceğiniz bileklikler, ipten yapılan bileklikler, hatta işi biraz daha ileri götürüp, kolanın açma halkalarından yapılan ya da çengelli iğneden yapılan bileklikler ve daha neler neler.

Kristal boncuk bileklik yapımı

Ama en çok kullanılanı ve en çok tercih edileni de şüphesiz ki boncuklu bileklik modelleri. Gerek rengarenk cıvıl cıvıl kızların içini açan, her yaşta kızı cezbeden renkleri, gerek diğer taşlara ve ürünlere göre daha rahat yapısı ile ergonomik kullanım rahatlığı ile en revaç gören ürünler arasında.

Evde kendi zevkinize kendi bütçenize göre bileklik yapmak mümkün. İhtiyacınız olan tek şey istediğiniz boncuklar ve elastik misina. Ucuna da iki klips taktınız mı tamamdır. iyi günlerde kullanın.

Bileklik-Modelleri

Boncuklu-Bileklik-Modelleri

Boncuklu-Bileklik-Modelleri-2015

Boncuklu-Bileklik-Modelleri-Ve-Yapimi

Boncuklu-Bileklik-Nasil-Yapilir

Ince-Bileklik-Nasil-Yapilir

Papatya-Bileklik-Yapimi

Takı Tasarımları youtube kanalında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu