Örgü Patik Modelleri

Örgü Bebek Patiği Modelleri

Bir zamanlar hayatımızın olmazsa olmaz parçaları, kıyafetlerimizin en güzel en özel yanları, özellikle de bebeklerin kıyafetlerinin büyük çoğunluğunu oluşturan bir öğedir yün örgüler ve örgü kıyafetler.

Şişle bebek patik modelleri ve yapılışları

Ancak gelişen teknoloji, fazlalaşan ürün çeşidi ve insanlarımızın doymazlığı, örgüyü ve örgüden yapılmış el emeği göz nuru ürünleri nerede ise unutturacak hale geldi.

Yeni doğan bebek patik modelleri

Tam örgü bitti, örgü ürünler artık albenisini kaybetti, kullanılmamaya başlandı derken, birden örgü modası tekrar canlandı ve gün yüzüne çıktı.

Özellikle de bebek patikleri konusunda öyle çok çeşit öyle çok model ve öyle çok desen var ki. Adeta ayakkabıları aratmıyor, hatta daha rahat ve bebeklerin minnacık ayaklarını saran dokusu ile daha bile çok revaçta tutuluyor.

Özellikle de soğuk kış aylarında, bebeklerimizin o minicik ayakları üşümesin diye ideal gerçekten de örgü bebek patiği modelleri.

Eskiden patikler de klasik modeller, belli kalıplar ve de belli renklerden oluşurlardı. Ancak gelişen teknoloji, değişen insan ihtiyaçları, doymazlık ve yetinmezlik, adeta patiklerde de bir çığır açtı.

Bebek patikleri modelleri

Belki yüzlerce belki binlerce örgü bebek patiği modeli bulabilmeniz mümkün.

Bunlardan en çok beğenileni, şüphesiz ki bir döneme damgasını vuran, converse şeklindeki örgü patikler, daha sonra da bunu takip eden, çocukların ilgisini ve beğenisini büyük ölçüde üzerinde toplayan, hayvansal figürlü ya da çizgi film karakter figür ve desenli örgü bebek patiği modelleridir.

Siz de bebeğinize patik örecek ama bir türlü karar veremiyor iseniz interneti bir ziyaret edin derim.

Hem kolay anlatılan adım adım açıklayıcı anlatımı, hem de kimselerde görmediğiniz çok değişik örgü bebek patiği modelleri sizleri bekliyor.

 

iplerin_ruyasi & Hatice youtube kanalında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu