Örgü Patik Modelleri

Birbirinden Güzel Patik Modelleri

Örgü patik modelleri kış aylarında en çok kullandığımız ve ayağımızı soğuktan koruyan örgü modelleri seçeneklerinden biridir. Kışın en güzel modeli olan birbirinden güzel patik modellerini kendiniz örmeye ne dersiniz ?Kendi el emekleriniz ile örmeyi başardığımız örgü patik modelleri sayesinde soğuk kış aylarında ayaklarımız sıcak kalıyor. Bu örmüş olduğumuz patikler sayesinde hem kendiniz, hem aileniz ve sevdiklerinizin ayaklarını kış günlerinde korumuş oluyoruz. İçinde bulunduğumuz 2017 yılı için bir çok yeni modeller hanımlar tarafından örülmeye başlandı bile. Beğenmiş olduğunuz herhangi bir modeli seçerek örgüye başladıysanız kış ayı sizin için çokta sorun olacak gibi gözükmüyor.

Birbirinden Güzel Boncuklu Patikler;

Modası hiç geçmeyen her sene tekrar tekrar örülen en sevilen örgü modelleri arasındadır. İçinde bulunan boncuklar sayesinde hem şık hem de soğuktan koruduğu için en favori modellerdendir. Zevkinize göre, inci boncuk ya da kum kullanarak yeni modeller çıkartmanız mümkün. Patik modelleri deyince ilk akla gelen model olan boncuklu patik modellerini isterseniz örüp hemen kullanabilir, isterseniz sizin ya da çocuğunuzun çeyizine koyarak daha sonra kullanabilirsiniz. Her zaman modasını korumuş olan boncuklu patik modelleri önümüzdeki senelerde de en rövaşta olan modeller arasında yerini alacak.

Birbirinden Güzel Tabanlı Patik Modelleri;

Soğuk kış aylarında patik  için yeni örmek için yeni modeller arayışı içerisindeyseniz, tabanlı patik modellerini google’da aratarak kendinize uygun yeni modelleri bulabilirsiniz. Yine en çok beğenilen modeller arasında yer alan tabanlı patik modellerini soğuktan etkilenmemek için tercih edebilirsiniz. Son derece pratik şekilde yapılabilen model olan tabanlı patik modellerini, kısa sürede örerek kış aylarında ayaklarınızın sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Büzgülü patik modelleri;

Çok daha kolay örgü patik modelleri mi arıyorsunuz? Evet dediğinizi duyar gibiyim, cevabınız evetse, kolay örgü modelleri arasında yer alan ve diğer örgülerden daha kolay bir şekilde hazırlanabilen diğer örgü çeşitlerinden farklı gözüken bir modeldir. Bu örgü modelini yapabilmek için iki tığ kullanmanız en önemli kurallardan birisidir. Büzgülü patik modeli yapabilmek için diğer patik modelleri gibi örmeye başlayabilir, daha sonra belirli yerlerde yapacağınız arttırmalar ile patiğinizi bitirebilirsiniz. Sadece 4 yerde yapacağınız büzgü ile çok şık ve farklı modeller çıkartmanız mümkün. Sizlere bu model ile ilgili tavsiye olarak verebileceğimiz tek şey, değişik ve zıt renklerde ipler kullanmanız halinde çok güzel bir model çıkartmanız mümkün.

İsterseniz sitemizde bulunan diğer Örgü Patik modellerine buradan ulaşabilir, isterseniz bu makalemiz için aşağıda vermiş olduğumuz videoyu izleyebilirsiniz.

Bizler için sizlerin yorumları çok önemli, diğer ziyaretçilerimiz ile etkileşim halinde olmak istiyorsanız bizlere görüşlerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

Diğer sayfalarımızda bulunan makalelere kategorilerimiz aracığı ile ulaşabilirsiniz.

İpek

İpek < Örgübu.com Sitesinin yöneticisidir. Türkiye'nin Örgü Sitesi yöneticisidir. 2015 yılından bu yana Örgü modelleri ile ilgili yazılar yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
İnstagram Hesabımızı Takip Edin!