yandex metrica
Örgü Modelleri

Masa Kenarı Örgü Modelleri

Masaların şık ve tarz görünmesi için birbirinden güzel örtülere ihtiyacı vardır. Özellikle kadınlar bu duruma çok dikkat ederler. Eğer masalarınıza masa kenarı örgü modelleri nden  oluşan örtüler düşünüyorsanız birbirinden farklı masa kenarı örgü modelleri sizler için sunulmaktadır. Örnekteki masa kenarı örgü modelleri nden esinlenerek masalarınıza birbirinden şık örgüler örebilirsiniz.

Kumaş masa örtüsü kenar danteli

Masa kenarı örgü modelleri arasından bu örnek birçok kişinin beğenisini topluyor. Aldığınız beyaz renkteki kumaşın ortasını keserek örgünüzü ekleyebilirsiniz. Örtünün kenarına da dikkatli bir şekilde ördüğünüz el emeğiniz geçen örgü modelini beyaz kumaşın kenarına ekleyebilirsiniz. Masanızın şık bir görünüm elde etmesi için örnekteki gibi aşağıya doğru sarkan kenar örgü modeli oldukça uyumlu olacaktır. Bu modelde bir masa örtüsü tasarlayarak oldukça şık bir görüntü elde edeceksiniz ve masalarınız olduğundan farklı bir görünüme ulaşacak.

Basit kenar dantel örnekleri

Dantelli-Masa-Ortuleri

Örgü modellerine örnek olarak bu model klasik değil de daha spor bir tarz sevenler için uygun bir görünümde. Kare desenli masa örtüsünün kenarına çiçek desenli dantel örgü eklenmiş. Sizler de evinizde bulunan kumaşlardan faydalanarak masalarınıza farklı tarzlarda örtü modelleri tasarlayabilirsiniz. Mavi ve sarı tonlarındaki örtü kumaşına beyaz renkli kenar oyası uyumlu bir hava katıyor. Sizler de birbirinden farklı renklerdeki kumaşlara özellikle beyaz renklerde danteller ekleyerek hem şık hem de bir kibar bir görüntü oluşturabilirsiniz. Birçok kişinin dikkatini çekebilecek bu modeli denemeli ve evinize tarz bir hava katmalısınız.

Dantel-Masa-Örtüsü-4

Dantel-Masa-Örtüsü-5

Dantel-Masa-Örtüsü-3

Dantel-Masa-Örtüsü-2

Dantel-Masa-Örtüsü

 

Canlı ve dikkat çekici renklerden hoşlananlar mor renkle yapılmış kenar örgü modelini deneyebilir. Beyaz ve mor renk her zaman uyumlu bir görünüm sergiliyor. Özellikle de abartıya kaçmamak için mor rengi beyazla tamamlayarak bir kibarlık ve şıklık oluşturabilirsiniz. Masalarınızın da şık görünmesi çok önemlidir. Gelen misafirlerin her zaman incelediği bir detaydır masa örtüleri. Sizler de farklı bir tarzda olan beyaz kumaşa eklenmiş desenli mor dantel örgüyü deneyebilir ve masanıza çeşitlilik katabilirsiniz. Beyaz kumaşın kenarı dışında üzerine de aynı örgünün daha küçük boyutunu eklerseniz adeta bir kombin yapmış ve masa örtüsü tasarlamış olacaksınız. Bu masa örtüsü modeliyle birçok kişi tarafından kıskanılacaksınız.

Hobilaryum youtube kanalında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu