yandex metrica
Örgü Çanta ModelleriÖrgü Modelleri

Trend Bayan Çanta Modelleri

Kadınların vazgeçemediği aksesuarlarından biridir çantalar. Her kıyafete, her ayakkabıya uygun çanta ararız. Aynı zamanda çantalarımızın şık ve gösterişli olmasını, kullanımının da rahat olmasını isteriz. Birbirinden güzel ve farklı çantalarla girdiğiniz her ortamda dikkat çekeceksiniz. Trend Bayan Çanta Modelleri

Trend bayan çanta modelleri arasında kullanışlı ve büyük çantalar geliyor. Günlük hayatta minik çantaları çok fazla görmüyoruz. Sadece abiye çantalarda mini çantaları görmek mümkün. Bakalım biz iplerle ne harikalar yaratmışız.

Bayan çanta modelleri

Örmeye çantamızın alt kısmından başlıyoruz. Çantamızın boyunu istediğimiz uzunlukta zincir çekiyoruz. Biz modelimizde 90 zincir çektik. Daha sonra her zincirin üzerine sık iğne yapıyoruz. Sık iğne yaparken yanlardan iki diş artırıyoruz. İlmek artırmadan yukarı doğru örmeye devam ediyoruz. Tığımıza on beş ip dolayıp sık iğnelerin arasına batırıyoruz. İkişer sık iğne aralıklarla bu işleme devam ediyoruz. Çantamızı kaç santim boyunda istiyorsak o boya kadar uzatıyoruz. çantamızın ağzına geldiğimizde beş sıra sık iğne uyguluyoruz. arzu edenler fermuar dikebilir. İstemeyenler de hazır çanta ağız klipslerinden alıp takabilirler. Trend Bayan Çanta Modelleri

Motifli örgü çanta modelleri

Şimdi sizlere yaz aylarında kullanabileceğiniz trend bayan çanta modelleri yazacağım. Haydi hanımlar iğneyi ipi hazırlayın.

Çiçek motifleri ile süslenmiş bir çanta modeli öreceğiz. Kadife ip alabileceğiniz gibi farklı kalın ipler de alabilirsiniz. İnce ip ile örmenizi tavsiye etmeyiz. Çoğu çanta modelinde olduğu gibi bu çantada da tabandan başlanılır. Yüz on tane zincir çekilir ve üçlü tırabzan yaparak elips şekil verilir. Çanta tabanı tırabzanlarla örüldükten sonra çantanın yanları için bir zincir bir sık iğne örülür. Çantanın yanlarını isteğinize göre uzatın. Ağız kısmına gelindiğinde üç sıra sık iğne örelim. Çanta sapını hazır plastik, ahşap saplardan alabilirsiniz. Ya da aynı örgüden örerek sap yapabilirsiniz. Örgü çiçek motiflerini kullanarak irili ufaklı çiçekler örüp çantanızın alt tarafına tığ yardımıyla dikin.

Orme-Plaj-Cantalari-Modelleri-4

Kolay-Orgu-Canta-Modelleri-32

Kolay-Orgu-Canta-Modelleri-13

Kolay-Orgu-Canta-Modelleri-23

Orme-Plaj-Cantalari-Modelleri-13

Kolay-Orgu-Canta-Modelleri-27

Basit-Orgu-Canta-Modeli

Cok-Sik-Orgu-Modelleri

Kolay-Orgu-Canta-Modeli

Orgu-Canta-Modelleri-Anlatimli

Kolay-Orgu-Canta-Modelleri-12

Örgü-Çanta-Modelleri

Kolay-Orgu-Canta-Modelleri-21

En-Guzel-Orgu-Canta-Modelleri

En-Güzel-Örgü-Çanta-Modelleri-2

its beloo youtube kanalında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu