yandex metrica
Örgü Bere Modelleri

Bebeklere Özel Tavşan Kulaklı Bereler

Sevimli bebeklerinizi daha da sevimli gösterecek bebeklere özel tavşan kulaklı bereler yapabilirsiniz yada satın alabilirsiniz. Bebeklere özel tavşan kulaklı bereler, bebeklerinizi hem sıcak tutacak hem de sevimli, baktıkça içinizi ısıtan bir ifade veren bebek örgüleri arasındadır.

Tavşan kulaklı bere yapımı

 

Bebeklerinizin Tarzını Yaratın!

Anne adayları ve anneler daha bebek doğmadan bebekleri için hazırlıklar yaparlar ve bebek için örgü bere ve şapkalar hazırlarlar. Eski sıradan modellerin yerini bu günlerde yeni çıkan hayvan figürlü birbirinden sevimli örgü modelleri aldı. Bebeklere özel Tavşan kulaklı bereler Örgü modellerini kullanarak bebekleriniz için kendinize özgü şeyler tasarlayabilirsiniz.

Özellikle bebek örgü modellerinde bu tarz değişik ayrıntıları sevenler için bebeklere özel tavşan kulaklı bereler çok uygun. Farklılık arayan anneler birbirinden yaratıcı tavşan kulaklı bereler yapabilirler.

Kahverengi-Tavsanli-Bebek-Beresi

Tavşan Kulaklı Bere Yapmak Çok Kolay!

Bebek örgü modelleri küçük boyutlarda yapıldığı için zaten yapması çok kolay ve bir bebek beresi yapmak oldukça kısa vaktinizi alır. Bir de bu bereye kulak ve düğme ile göz yapıp çok sevimli bir tavsan kulaklıklı bere yapabilirsiniz. Böylece çocuklarınızı eğlendirecek ve sevindirecek bir beresi olur.

Bebek bere yapımı

Ayni şeyi düz bir bere veya şapka modeli üzerinde de yapabilirsiniz. İplerden yüz figürü yapılıp ve tavşan kulağı şeklinde bir örgü kulak yapılırsa bebekler için çok sevimli bir bere modeli ortaya çıkar. Örgü konusunda fazla örnek bilmeyen ama kendi bebeği için beresini kendi yapmak isteyen anneler düz örgü, lastik örgü ve pirinç örgü gibi en kolay modelleri seçip, farklı renk iplerle ve düğmelerle ayrıntılar yaratarak, farklı güzelliklerde bebek berelerini örebilirler.

Bebeklere-Ozel-Tavsan-Kulakli-Bereler
Bebeklere Özel Tavşan Kulaklı Bereler

Bebeklerin Şirinliğine Şirinlik Katın 

Tavşan kulaklı berelerinizi her renkte ve modelde yapabilirsiniz. Yüz figürleri vermeden sadece kulak ekleyerek de oldukça sevimli olabilirler.

Yada bereyi örerken tavşanın gözlerini, ağzını ve burnunu farklı renk iplikle araya katabilirsiniz. Hatta tüylerden saç bile ekleyebilirsiniz tavşanınıza.

Azora hautecouture youtube kanalında örnek bir video izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu