yandex metrica
Örgü Modelleri

Evde Boncuk Paketleme İşi İle Para Kazanın

Bulunduğumuz ülkenin yaşam standartları göz önüne alınarak birçok kadının çalışmasına hoş gözle bakılmamaktadır. Elbette günümüzde zincirlerini kırıp kendi ayakları üzerinde duran iş kadınları bulunmaktadır. Ancak gerek ailesi gerekse eşinin vurduğu prangaları kıramayan birçok kadın evinde çocuklarına bakmakla yaşam sürer.

Lakin gelişmekte olan teknoloji ve üretime eklenen yenilikler istihdamın büyümesine neden olduğundan bireyler istedikleri değil, işverenlerin teklif ettiği tutarlara çalışmaktadır. E haliyle işverenlerin verdiği maaşla ev geçindirmek bireyler için pekte kolay değildir. Bu bağlamda ev hanımları çalışma hayatına atılarak evde ek iş aramaya başlar ve ek iş ilanları hakkında araştırma yaparlar. Kadınların son yıllarda sergilediği başarılı tutum ile birçok iş adamı onların gücünü görmüş ve gereken fırsatları tanımıştır.

Boncuk-Takı-Modelleri-4

Boncuk-Takı-Modelleri-6

Boncuk-Takı-Modelleri-5

Boncuk-Takı-Modelleri-2

Boncuk-Takı-Modelleri

Evde Ek İş İmkanları

Çocuk sahibi ev hanımlarının geçim sıkıntısından düştüğü çaresiz duruma ışık tutan ek iş arayışları son zamanlarda artış göstermiştir. Bu nedenle, bu yazıda sizlere Evde Boncuk Paketleme çalışmalarından bahsederek yaşadığınız sıkıntıları bir nebze olsun hafifletmeye çalışacağız.

Ev kadınlarının günlük rutin işleri olan, yemek yapmak, çocukları ile ilgilenmek, ev temizliği ile birlikte yapılabilecek yoğunluğu fazla olmayan ek iş kategorileri ile işverenler tüm ev hanımlarına kolaylıklar sağlamaktadır.

Evde ek iş imkânı sağlayan işverenler, çalışmak isteyen ev hanımlarına topluca teslim ettikleri boncuklar ile birlikte isteklerine bağlı olarak 50’şerli paketler şeklinde teslimat yapmalarını istemektedirler. Ayda 5000 paket boncuk teslim etmesi zorunlu olan bu işin maalesef çok sınırlı bir personel alımı vardır. Tüm ülkede aktif bir şekilde faaliyet gösteren bu firmaların ödemeye yönelik bir sıkıntı çekmediğini de belirtmeyi borç biliriz. Bu işi yapmak için seçilen ev hanımları aylık olarak yaklaşık 1.750 TL ye yakın bir gelir elde etmeleri muhtemeldir.

Evde Boncuk Paketleme işi

Evde ek iş alanında çalışmaya başlayan ev hanımlarının herhangi bir masraf görmesine gerek yoktur. Çalışma süresince kullanılacak malzemeler işveren firmalar bünyesince tedarik edilir. Herhangi bir eksiklik durumunda en kısa sürede temin edilmektedir. İsteyen ev hanımları bu alanda iş başvurunda bulunabilir. Ve evde boncuk paketlemek gibi zahmetsiz bir işle ek gelir elde edebilirler. Yapılması gereken tek şey bu gönderi altına iş başvurusu hakkında tecrübelerini yazmaktır.

Örgü Modelleri hakkında bilgi almak için, Örgü modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

9 Yorum

 1. Merhaba Mine hanım,
  Makale içinde yer alan Web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 2. Mrb Ispartada oturuyorum banada fırsat verirseniz bende ailemle birlikte yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 3. Merhaba, Makale içerisinde yer alan linkteki siteden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 4. Kayseri de oturuyorum bu fırsatı verirseniz çalışmak istiyorum

 5. ANKARA’DA OTURUORUM.AİLEM İLE BİRLİKTE YAPMAK İSTİYORUM.İMKAN VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

 6. Merhaba,

  Makale içerisinde yer alan linkteki siteden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 7. Ispartada oturuyorum bana da bu firsati verirseniz sevinirim cok ihtiyacim var ekibimde var

 8. Merhaba,

  Makale içerisinde yer alan linkteki siteden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 9. Ankara’da ikamet ediyorum 5 kişilik bi ekibîm var bizede iş imkanı verirseniz sevinirim el becerimiz var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu