yandex metrica
Dantel Örnekleri

Havlu Kenarı Yapımı

Gerek çeyizlerde olsun gerek ise de yeni bir eve çıkacağınız zaman olsun, yeni ve temiz eşyalar kullanma istersiniz. Makalemizde yer alan bilgiler ve video örnekleri ile sizde kolayca havlu kenarı yapımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu normal bir eşya olmakla birlikte aynı zaman da küçük eşyalar içinde geçerli olabilmektedir. Gerek havlu olsun gerek ise de tülbent olsun, çoğu malzemeye bu bakımdan değerlendirme yapabiliriz.

Artık her şey eskisinden çok daha kolay, havlu kenarlarını örnek vermek gerekirse; artık havlu kenarına ihtiyaç duyulmuyor bunun sebebi ise tamamen hazır havluların satımının olmasından kaynaklanıyor. Biz olaya her ne kadar bu açıdan bakıyor olsak bile; çeyizimizde havlu oyalı malzemelere de rastlamak her zaman için mümkün oluyor.

Havlu-Kenari-Ornekleri.

Igne-Oyasi-Havlu-Kenari-Modelleri

 

Havlı Kenarı Yapımı Anlatımı

Havlu kenar yapımı hakkında sizlere güzel bir video yükledik. Gerek çeyiz için olsun gerek ise de kendi eviniz için olsun havlu kenarı yapmak için bu videodan yardım alabilirsiniz. Hem bu sayede yeni bir model öğrenmiş olursunuz hem de çeyizlik olarak düşünüldüğü zaman çok güzel bir konsept oluşturmuş olursunuz. Evet hanımlar, o halde videonun karşısına geçip havlu kenarı örneğine başlayabilirsiniz, şimdiden kolay gelsin.

Oya ve Dantel Dünyası YouTube kanalında aşağıda yer alan videolar sayesinde havlu kenarı yapımını öğrenebilirsiniz.

Havlu Kenarı Yapımı Videolu Anlatım


YouTube video

İncili Halkalı Havlu Kenarı Yapımı


YouTube video
Zincirli Fıstıklı Köprü Oyası Yapımı


YouTube video
Daha Fazla Video ve Örgü Modeli örneği görebilmek için kategorilerimiz arasından dilediğiniz modeller için aramalar yapabilirsiniz.
Sitemizde bulunan, İğne Oyası Havlu Kenarı Modellerine ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Sizlerde bu bölüme yorum yazarak havlu kenarı yapımı ilgili fikirlerinizi bize iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu