Dantel Örnekleri

Yeni Sezonda En Trend Dantel Modelleri

Yeni sezonun gelmesiyle beraber en gözde dantel modelleri de çıkmaya başlamıştır. Dantel, kadınların günlük yaşamlarında çok tercih ettikleri bir süsleme parçasıdır. Hem evde hem kıyafetlerde günlük yaşantınızda rahatça kullanabileceğiniz en şık dantel modelleri bu sezonda da sevenleriyle buluşmaktadır. Pantolonlarda, elbiselerde, eteklerde, hırkalarda, yeleklerde ve daha birçok kıyafet modellerinde çeşitli dantel örnekleri tercih edilmektedir. Dantelin eskilerde kaldığını ve artık modası olmadığını düşünen kadınlar yeni sezonda bu düşüncelerinden tamamen kurtulacaklar. Çünkü bu sezonda dantel, herkesin ilgisini çekecek ve şıklığın adresi olacak. Klasik ya da spor ev döşemeleri olan herkes rahat bir şekilde dantel kullanabilmektedir. Bu sebeple de artık hemen hemen her evde dantel örneklerine rastlamak mümkün olacaktır.

konsol-dantel-ornekleri

Dantel modellerini çeşitli şekillerle bulabilmek mümkündür. Hem çiçek, hem yaprak, hem de geometrik desenli danteller evlerinizde yerlerini almaya başlayacak. Eskinin modası, günümüz zamanında tekrar gündeme gelmeye başladı. Çevremizde çok fazla eskiden moda olmuş kıyafetler, takılar ya da eşyalar görebilmekteyiz. Dantel de bir dönem modasının geçtiği düşünülen parçalardan bir tanesiydi. Ama yeni sezonla birlikte bu algının kırılmasını sağladı. Çünkü artık kıyafetlerde, gelinliklerde ve ev süslemelerinde sıkça dantel ayrıntılarına sıkça rastlayabilmekteyiz. Dantel modellerinin en sık kullanım alanlarından biri evlerdir. Çeşitli desenlerde ve renklerde el işi dantel örneklerine rastlayabilirsiniz.

İster kendiniz örün, ister hazır alın ama mutlaka bir dantel örneğiniz olsun. Danteller, masa örtüsü, fiskos örtüsü gibi çeşitli şekillerde kullanılabilir. Dilerseniz mutfak dolaplarınızda da dantel kullanabilirsiniz. Aynı şekilde perdelerde de dantel örnekleri kullanabilirsiniz. Perdelerde, masa örtülerine nazaran daha renkli parçalar tercih edilebilir. İstenilen ölçüde ve renkte şık ve dekoratif görünüm sağlayan dantel örnekleriyle evinizi süsleyebilirsiniz.

masa-ortusu-dantel

Yeni sezon dantel örnekleri ile evinize ya da kıyafetlerinize kendinizi mutlu hissedeceğiniz şık ve zarif detaylar ekleyebilirsiniz. Evinizde kendi ellerinizle örebileceğiniz birçok model bulunmaktadır. Bunun için yeni sezonun en şık örneklerini inceleyerek tamamen kendi zevk ve isteğinize göre muhteşem dantel örneklerine sahip olabileceksiniz. Hazır almak isteyenler sezonun en trend modellerini takip edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
İnstagram Hesabımızı Takip Edin!