yandex metrica
Diğer Modeller

Tarzınıza Uygun Örgü Modelleri

Her yıl yenilenen tarzınıza uygun örgü modelleri bu yıl da hem modaya hem de modanın renk ve tarzlarına uygun olarak şekil almakta. Yün örgüler artık her alanda kullanılmakta. Öyle ki kazak, atkı, bere, panço derken birçok alanda hem yetişkinler hem de çocuklar ve bebekler için çeşitli renklerde ve modellerde örgüler artık çok moda. Yün örgü modellerini kendinize en uygun tarzda seçerek hem modayı hem de rahat ve sıcacık bir kış geçirebilirsiniz.

Kolay ve şık örgü modelleri

Orgu-Modelleri-1

Değişik örgü modelleri

Yeni moda örgüler her türlü tarzınıza uygun örgü modelleri içeriyor. Klasik bir tarzdan, tamamı ile modern bir tarza, bebek battaniyelerden, şapkalarından çocuklar için atkı bere takımlarına ve daha fazlasına. Aklınıza gelebilecek her şeyi örgüye uygulayabiliyoruz. Bunlarda üretilen iplerin de katkısı da büyük.

Yün örgü modellerinde her yıl yenilenen modanın etkisi olduğu gibi bayanlarında da tercihlerine göre şekilleniyor. Son yıllarda artan tesettür modasına örgüler de dâhil oluyor. Örgü modelleri her tarzdan hanımın beğenisine ve tercihlerine göre sunuluyor. Yün örgüler de tekstil ve diğer giyim alanlarında olduğu gibi genel geçer kuralların dışına taşmadan klasik ya da modern örgü desen ve şekillerini günümüze aktarıyor.

Orgu-Modelleri-4 (2)

Orgu-Modelleri-7

Orgu-Modelleri-6

Tığ örgü modelleri

Tesettür modasına ve tesettür anlayışına uygun olarak hazır ya da elde örülen örgüler hem şık hem rahat hem de kış aylarını sıcacık geçirmenize fayda sağlayacak. Yün örgüleri tarzınıza uygun olarak satın almak kolay bir seçenek olsa da beğendiğiniz modelleri zamanınız varsa örerek hem daha ekonomik hem de kendi emeğiniz ile bir şeyler ortaya çıkara bilir ve hem kendinize hem sevdiklerinize hediyeler, günlük kullanım için uygun aksesuarlar ya da kazaklar, hırkalar, etekler, pançolar örebilirsiniz.

Orgu-Modelleri-3

Yün örgüler hem zamanınızı değerlendirmenizi hem de ekonomik yoldan size kıyafetler sağlayacaktır.  Tüm yün örgü modellerini kendi yeteneğinize göre uygulayabilirsiniz. Örgü modelleri içinden seçim yaparak birkaç deneme ile elinize yatkın bir model bulabilirsiniz. Yün örgüler her modelde güzel ve göze hitap eden şekilde olarak günümüz modasına ver tarzlarına uygun olarak şekil almaktadır. Her model ve tarzda örgü almak yada örmek artık daha kolay.

Örgü-Modelleri-2

Orgu-Modelleri-5

Orgu-Modelleri-8

Orgu-Modelleri-9

Orgu-Modelleri-10

Orgu-Modelleri-11

Orgu-Modelleri-12

Orgu-Modelleri-13

Orgu-Modelleri-14

Orgu-Modelleri-15

Orgu-Modelleri-16

Orgu-Modelleri-17

Orgu-Modelleri-18

Orgu-Modelleri-19

Orgu-Modelleri-20

Orgu-Modelleri-21

Orgu-Modelleri-22

Orgu-Modelleri-23

Orgu-Modelleri-24

Orgu-Modelleri-25

Orgu-Modelleri-26

Orgu-Modelleri-27

Orgu-Modelleri-28

Ogu-Modelleri-29

Sal-Orgu-Sahil-Kadin

Gelin işleri youtube kanalında örnek bir video görebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu