yandex metrica
Diğer Modeller

Birbirinden Şık Örgüler

Birçok kadın örgüyü çok seviyor ve kullanıyor. Birbirinden Şık Örgüler hem çeyizlik hem de günlük kullanım için yazma olsun, pike olsun, havlular gibi birçok yerde kullanılıyor. Ancak yukardaki gibi şal örgüler de çok moda. Bu nedenle örgüleri kıyafet ve aksesuar modelleriniz içinde kullanabilirsiniz.

Yün tığ ışı örnekleri

Sizin için birbirinden şık örgüler seçtik. Bu modelleri kıyafetlerinizde kullanırsanız çok şık ve tarz olabilirsiniz. Örnekteki gibi vücudunuzu tamamen saran mor şallar örebilirsiniz. Bu şal modeli ile hem kış aylarında tamamen ısınabilir hem de çok güncel bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Çünkü örgü modelleri bu yıl oldukça moda. Bu tarz örgü şalları birçok kombininizde kullanabilirsiniz. İstediğiniz renk ile örebileceğiniz örgü şal modelleri hem spor hem de klasik tarzlara uyum sağlayabilir.

Kışlık-Örgü-Bayan-Kazak-6

Tığ işi örgü modelleri için gri renkteki bu yelek modeli güzel bir örnek oluşturuyor. Sizler de şık ve güncel bir görüntü için gri renk seçerek yelek örebilirsiniz. Ayrıca yeleğin yakasına sahte kürk takarak farklı bir tarz oluşturabilir ve dikkat çekici örgü yelekler yaratabilirsiniz. Yeleğinize isterseniz kibar düğmeler de ekleyebilirsiniz. İsterseniz de uzun kollu yaparak farklı hırka modelleri gerçekleştirebilirsiniz.

Tığ örgü modelleri

Bu tarz tığ işi örgü modelleri yelekler ile etekler ve denim pantolonlar kombin edilirse çok şık ve tarz görüntüler elde edilebilir. Bu örgü yelek modellerini özellikle gri, siyah gibi koyu renkler ile işlemelisiniz. Böylece çok daha havalı görüntüler sergileyebilirsiniz.

Kışlık-Örgü-Bayan-Kazak-5

Örgü modellerine örnek olarak bir diğer model de tunik şeklinde örülmüş file giysi. Örgü modelleri yelek, kazak gibi birçok şekilde şık görüntüler oluşturabiliyor. Sizler de file şeklinde kıyafetler örebilirsiniz. Örnekteki gibi içinize farklı bir renkte atlet giyerek şık bir kombin yapabilirsiniz. Kırmızı, turuncu, mavi gibi canlı renkler ile örgünüzü işleyebilir içine de koyu renkten bir tişört giyebilirsiniz. Ancak içinizin görünmesini istemiyorsanız daha sık bir kazak örgü modeli de deneyebilirsiniz.

Değişik tığ örgü modelleri

Kıyafetlerinizde örgü modellerini kullanmanız sizi hem farklı yapacak hem de tarz hale getirecektir. Bu nedenle zaman kaybetmeden hem yazlık hem de kışlık mükemmel örgü modelleri gerçekleştirmelisiniz.

Kışlık-Örgü-Bayan-Kazak-4

Kışlık-Örgü-Bayan-Kazak-8

Kışlık-Örgü-Bayan-Kazak-7

Kışlık-Örgü-Bayan-Kazak-3

Kışlık-Örgü-Bayan-Kazak-2

Kışlık-Örgü-Bayan-Kazak

Kışlık-Örgü-Bayan-Hırka-7

Kışlık-Örgü-Bayan-Hırka-6

Kışlık-Örgü-Bayan-Hırka-5

Kışlık-Örgü-Bayan-Hırka-4

Kışlık-Örgü-Bayan-Hırka-3

Kışlık-Örgü-Bayan-Hırka-2

Kışlık-Örgü-Bayan-Hırka

Suveter-Modelleri

Şerife’nin örgü dünyası youtube kanalında örnek bir video izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu