yandex metrica
Lif Modelleri

Şık Lif Modellerine Örnekler

Bu yazımızda Şık Lif Modellerine Örnekler makalesi ile sizlerleyiz. Örgü örmek konusunda tam emin olamadığımız zamanlarda bile ilk akla gelen örgü lifler oluyor. Yeni, şık ve gösterişli olan şık lif modellerine öernekler oldukça kullanışlı oluşları ile de örgü örmek konusunda sizi heveslendirecektir gibi görünüyor.  Yeni ve farklı modeller ile örülen lif örneklerinde istediğiniz renk iplikleri kullanarak zevkinize göre bir lif yapmak sizin için çok kolay olacaktır.  Bu lif örneklerini arkadaşlarınız ile paylaştığınızda da çok beğenilerek.

Örgü modeli çeşitlerinin bol olması kesinlikle hoşunuza gidecek. Hiç eskimeyen lif modellerinin yanında bir de yepyeni örgü modellerini gördüğünüzde kesinlikle çok beğeneceksiniz. Ayrıca örgü örmeyi daha da çok sevdirecek olan lif örgüler örmek sizi heyecanlandıracaktır.

En-Guzel-Lif-Modeller-12

Kolay Lif Modelleri

Tüm örgü işlerini seçerek yapan ve bu konuda uzman olmuş bayanlar yeni örgü modeli konusunda biraz daha hassas oluyor. Şimdiye kadar örme diklerini yeni, farklı ve şık olan modelleri örmek istiyorlar. Bu konuda oldukça haklı olan kişiler için en güzel ve en yeni olan lif modelleri ile sunum yapmak çok heyecanlı oluyor.

En-Guzel-Lif-Modeller-7

En-Guzel-Lif-Modeller-14

Ayrıca bu konuda yıllarca tecrübe etmiş kişilerin mutlaka örmüş olduğu fakat şık görünüşünden hiçbir şeyin kesilmesini muhteşem örgü modellerine her dönemde sevilmeye ve övülmeye devam ediyor. Kaliteli ve şık olan lif örgüler ile ister ceyizlerin süsleyin,  ister kullanmak için örün, isterseniz de para kazanmak için örün.  Önemli olan bu modelleri örerken mutlu olacağınızı unutmamanız.

En-Guzel-Lif-Modeller-13

En-Guzel-Lif-Modeller

En-Guzel-Lif-Modeller-11

Anlatımlı Lif Modelleri

Şık ve de kaliteli olan lif örgüler eğlenceli vakit geçirmeniz için en iyi uğraş olacaktır.  Yeni ve farklı olan bir ürünü emek vererek yapmak oldukça heyecan veriyor. Zaten örgü örmek ciddi anlamda terapi olacakta değerlendirilmekte olan bir uğraş. Şık lif modelleri ile örgü örmek ise daha çok ilgi çekici oluyor. Bu şekilde örgü modeli yapmak hem stresinizi azaltır, hem de yeni ürünleri oluşturmanın mutluluğunu yaşatır.

Örgü modelleri çeşitlendirildikçe çok daha eğlenceli bir uğraş olmayı devam ettiriyor. Bayanların yeni modeller ile çeşitli örgü lifler ölmeleri çok daha kolay oluyor. Örgü lif örmek için en güzel lif modellerini siz de hemen edinmelisiniz.

En-Guzel-Lif-Modeller-10

En-Guzel-Lif-Modeller-2

En-Guzel-Lif-Modeller-6

En-Guzel-Lif-Modeller-5

En-Guzel-Lif-Modeller-4

En-Guzel-Lif-Modeller-3

En-Guzel-Lif-Modeller-9

En-Guzel-Lif-Modeller-8

En-Guzel-Lif-Modeller-15

 

Rengarenk Lif ve Patiğim Youtube kanalının, Çokkk kolay detaylı anlatımlı kutu tekniği ile uzun lif yapımı videosunu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu