yandex metrica
Dantel Örnekleri

Çok Renkli Fiskos Örgü Modeli

Bu Çok Renkli Fiskos Örgü Modeli Örgü örmek konusunda sizi heveslendirecektir. Sitemizde buna benzer birçok örgü modeli ile karşılaşabilirsiniz. Dantel örgü modelleri ayrı bir güzelliğe sahip oluyor. İnce ince işlenerek yapılan dantel örgüler arasında fiskos modelleri oldukça şık ve kullanışlı olan parçaları oluşturuyor.  Sevimli ve çeşitli modellerin içinde renk cümbüşü oluşturan renkli örgü fiskos örnekleri de en beğenilen parçalar oluyor.

En Beğenilen Fiskos Örgü Modelleri

Dantel örgü ile yapılan çeşitli örgü işleri ceyizlerin vazgeçilmez parçası oluyorlar.  Bu çok renkli fiskos örgü modeli de kullanılarak en şık fiskos örgü çeşitlerini oluşturmakta mümkün oluyor. Fiskos örgü modelleri arasında ise renkli fiskos örnekleri sevilerek kullanılacak fiskosları oluşturuyor.  En güzel elbiseyi işi parçalar oluştururken en güzel örgü modelleri en iyi rehber olacaktır.  Evin her köşesinde rahatlıkla kullanılabilecek olan dantel örgü çeşitleri ile modern ortama uyumlu olan birçok örgü masa örtüsü oluşturmak mümkün olacaktır.

Cok-Renkli-Fiskos-Orgu-Modeli

Örgü işleri ile yakından ilgilenen ve hatta çok ilgilenmeyen kişilerin de dikkatini çekecek olan bu çok renkli fiskos örgü modeli ile oldukça kullanışlı olan masa örtüsü oluşturmak mümkün oluyor. Ayrıca bu örgü işi ürünlerin ceyizlerde sınırlı kalmayıp, günlük hayata da renk katıyor olması en güzel yönü oluyor.

Motifli fiskos modelleri

Fiskos örgü modelleri için en güzel olanını seçip örme konusunda tereddüt edebilirsiniz. Çünkü bu kadar şık ve güzel olan modellerin içinden en iyisini seçmek konusunda biraz tereddüt etmek mümkün oluyor. Çok seveceğiniz birden modeli değerlendirmeniz de mümkün olacaktır. Fiskos modelleri  içinden renkli iplikleri kullanılması ile oluşturulan rengarenk fiskos örnekleri oldukça etkileyici bir görünüme sahip.

Cok-Renkli-Fiskos-Orgu-Modeli-16

Dantel Örgü Modelleri

Birbirinden şık ve kaliteli görünüme sahip olan fiskos örgü modelleri  sizin elinizden çok daha güzel bir fiskos olarak çıkabilir. Bu dantel örgüleri ile kullanışlı ve bir o kadar da güzel görünüme sahip örgü modelleri ile en şık dantel parçaları kendi ellerinizle örebilirsiniz. Sizin için dantel örgü örmek fikri biraz korkutucu gelebilir. Fakat renkli işlerle o ince işlemeleri çok kısa sürede zevk alarak yapabilirsiniz. Renkli renkli fiskos modelleri ile oldukça güzel mekanlar için dantel fiskoslar yapmak çok daha kolay olacaktır.

Cok-Renkli-Fiskos-Orgu-Modeli-2

Cok-Renkli-Fiskos-Orgu-Modeli-3

Cok-Renkli-Fiskos-Orgu-Modeli-4

Cok-Renkli-Fiskos-Orgu-Modeli-5

Cok-Renkli-Fiskos-Orgu-Modeli-6

Cok-Renkli-Fiskos-Orgu-Modeli-7

Cok-Renkli-Fiskos-Orgu-Modeli-8

Cok-Renkli-Fiskos-Orgu-Modeli-9

Cok-Renkli-Fiskos-Orgu-Modeli-10

Cok-Renkli-Fiskos-Orgu-Modeli-11

Cok-Renkli-Fiskos-Orgu-Modeli-12

Cok-Renkli-Fiskos-Orgu-Modeli-13

Cok-Renkli-Fiskos-Orgu-Modeli-14

Cok-Renkli-Fiskos-Orgu-Modeli-15

Cok-Renkli-Fiskos-Orgu-Modeli-17

Cok-Renkli-Fiskos-Orgu-Modeli-18

Gelin işleri youtube kanalında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu