Kolay Örgü ModelleriVideo Galeri

Kalp Örgü Paspas Yapılışı

Bir kadın için kendi güzelliği ne kadar önemliyse, aynı oradan evinin güzelliği de o kadar önemlidir. Her ne kadar bunu inkar ediyor olsalar bile; bakıldığı zaman evlerinin görüntüsünden her şey anlaşılıyor. O halde bir kadının genel anlamda evi değil, her şeyi güzel olmalıdır. Gerek yatak odası gerek mutfağı gerek ise de banyosu. Eski zamanlarda her yerde dantel serildiği gibi aynı zamanda banyolara da serilmiş. Her ne kadar o zamanlara bir yolculuk olarak  düşünülse bile; banyoda lavabonun önünde paspas gerçekten güzel duran detaylardan birisi. Bu bakımdan dolayı sizlere bugün kalp örgü paspas yapılışı hakkında bilgi vereceğiz. Hem banyonuz güzel gözükecek hem de yaptığınız işi sizde seveceksiniz.

Kalp Örgü Paspas Yapılışı Videolu Anlatımı

Bayanlar, gereken malzemeleri hazırladıktan sonra videonuzu açarak karşısına geçebilirsiniz. Bu sayede hem güzel bir paspas yapmış olacaksınız hem de yeni bir örgü modeli öğrenmiş olacaksınız. Videoyu açın ve başlayın. Gerek yapılışı olsun gerek ise de modeli olsun oldukça güzel olan bukalp örgüpaspas yapılışı için, şimdiden kolay gelsin.

Sakallı ip ile Kalpli Paspas Yapılışıİpek

İpek < Örgübu.com Sitesinin yöneticisidir. Türkiye'nin Örgü Sitesi yöneticisidir. 2015 yılından bu yana Örgü modelleri ile ilgili yazılar yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
İnstagram Hesabımızı Takip Edin!