yandex metrica
Örgü Modelleri

Kız Bebek için Örgü Elbise Nasıl Yapılır?

Bayanlar, Evde canınız mı sıkılıyor? Evde kara kara mı düşünüyorsunuz? Bir türlü ne iş yapacağına karar veremiyor musunuz? Paraya mı ihtiyacın var? Eğer tüm bu sorulara yanıtın “evet” ise, o zaman senin derdinin dermanı bende. Evinden dışarı çıkmadan, evde boş vakitlerini değerlendirerek, sadece birkaç saatini ayırarak kız bebekler için örgü örmeye ne dersin?

Bebek elbiseleri örgü modelleri

Eğer örgü örmeyi bilmiyorsan, hiç sorun değil. Aşağıda senin için açtığım paragrafta, örgü örmek için kısa ve pratik bilgiler yer almaktadır. O halde bu yazıyı dikkatlice okumanı tavsiye ederim. Kız Bebek için Örgü Elbise Nasıl Yapılır?

Önce örgü örmenin kısa ve pratik yollarını aktarayım size. Öncelikle tığınızın alüminyum olmasına dikkat edin. Farklı desen ölçülerinde, tığınızı sürekli değiştirmek istemiyorsanız, alüminyumdan yapılmış, tığ setlerini almanızı öneririz. Diğer önemli etken, yündür. Yününüzü öyle bir seçmelisiniz ki, örgünüz sağlam olsun ve çok da kabarık olmasın. Bu yüzden ben merserize yününü kullanmaktan çok hoşlanırım. Bir başka etken de, makastır. Makasınız keskin olmalı. Zira körleşmiş makas, ipinizi saçaklandırır ve bu da sizin sinirlenmenize yol açar. Halbuki örgü örmek, insanı manen rahatlatır ve stres atmasına yardımcı olur. Eğer siz örgü örerken, rahat olamıyorsanız, mutlaka bu püf noktaları öğrenmeye çalışınız. Kız Bebek için Örgü Elbise Nasıl Yapılır?

Bebek örgü elbise modelleri ve yapılışları

 

Kiz-Bebek-Orgu-Modelleri

Örgüyü örmeden önce kime öreceğinizi de, belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü bu seçim size, kullanacağınız yünün renginden, kalitesine kadar birçok soru işaretini yok edecektir. Örneğin, kız bebekler için örgü örecekseniz, bu bebeklerin ve ailelerinin de seveceği yönde olmasına dikkat edilmelidir. Eğer örgüleriniz satmak istiyorsanız, mutlaka çeşitli olmaya özen göstermelisiniz. Size gelecek olan müşterilerinin isteklerine yeterli düzeyde, cevap verebilmeniz gerekmektedir. Çeşitli olmanın dışında, örgülerinin kimlere hitap ettiğini de bilmiş olmalısınız ki, o tür müşterilerin olduğu yer de satış yapabilesin. Kız Bebek için Örgü Elbise Nasıl Yapılır?

Kiz-Bebek-Orgu-Elbise-Modelleri

Ve en önemli püf noktayı da size bildireyim: Ne işi yaparsanız yapın, o işin hakkını vermeye çalışın. Yoksa içinizdeki vicdanın sesini susturamazsınız. Bunca püf noktaları da öğrendikten sonra canın nerede isterse, orada artık sen de örgü örebilir ve arzu edersen de satabilirsiniz.

Bu yazıda görmüş olduğunuz kız bebekler için tasarlanmış olan örgülü elbiselerin hepsi yukarıda bahsettiğim püf noktalar ışığında oluvermiştir. Örgü örmeye başladığın zaman göreceksin ki, ne kadar kendini hafif hissettiğini göreceksin.

Ticaret yapmaya başladığın zaman veya hediye amaçlı örmeye başladığın zaman görselliğe önem vererek örmeye başlamalısın ki, müşterinin dikkatini çeksin de, sen de satabilme imkanını elde etmiş olasın. Kız Bebek için Örgü Elbise Nasıl Yapılır?

Kiz-Bebek-Orgu-Modelleri-Tarifi

Yine de örgü örmeye başlamadıysanız, bir deneyin bence.  Göreceksiniz ki, o elinizdeki tığa, ipe aşık olmuşsunuz. Bu kadar ileri gidiyorum. Örgü örmek, bir kitap okuma, müzik dinleme gibi insanın kafasını rahatlatma da yardımcı olmaktadır. Örgü örmenin verdiği mutlulukla yaşamız dileğiyle hoş çakalın. Kız Bebek için Örgü Elbise Nasıl Yapılır?

Kız-Bebek-Örgü-Elbise-Modelleri-3

Kız-Bebek-Örgü-Elbise-Modelleri-2

Kiz-Bebek-Orgu-Modelleri-9

Kiz-Bebek-Orgu-Modelleri-8

Kiz-Bebek-Orgu-Modelleri-7

Kiz-Bebek-Orgu-Modelleri-6

Kiz-Bebek-Orgu-Modelleri-5

Kiz-Bebek-Orgu-Modelleri-4

Kiz-Bebek-Orgu-Modelleri-3

Dfc1D2B07644A8543B013F21983F8E67

bebek örgü youtube kanalında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu