yandex metrica
Örgü Modelleri

Yarasa Kollu Panço Nasıl Yapılır?

Örgüler ve pançolardan bahsettiğimizde aslında birçok farklı türleri ortaya çıkıyor. Sadece çocuklara ve yetişkinler için pançolar değil, aynı zamanda yarasa kollu pançolar, kolsuz pançolar, kollarınızı çıkarabileceğiniz pançolar, hatta bazıları şapkalı veya tabiri caizse kapşonlu pançolar bile olabiliyor.

Yarasa-Kollu-Panco-Nasil-Yapilir

Buradan size yarasa kollu panço nasıl yapılır?, onu kısa ve öz bir şekilde anlatmaya çalışacağız. Yarasa kollu tasarımları herkes muhtemelen biliyordur. Bu tasarım sadece pançolarda uygulanıyor, fakat panço olduğu için net bir kol çıkışı olarak göremiyorsunuz, tamamen bir yarasa tasarımında oluyor. Bu tür panço tasarımlarını bazen ise hırka olarak ta görebilirsiniz. Yarasa kollu panço nasıl yapılır? diye internete yazın, mutlaka birçok örnekler bulabileceksiniz.

Yarasa Kollu Panço Yapılışı;

Pançolar tasarlaması en kolay örgü türlerindendir, fakat yine de buna alışabilmek için defalarca pratik yapılması gerekiyor. Panço her ne kadar kolay olsa da, zorlukları da vardır, bu sebeple eğer uzmanlaşmak isterseniz, sürekli olarak tekrar etmeniz gerekiyor. Bazen güzel bir panço çıkarabilirsiniz, bazen ise alışana kadar hem örersiniz, hem de sökeceksiniz. Bu tür pançoları tasarlamak keyiflidir ve hatta kendiniz yapıp başkalarına hediye etmekte ayrıca çok keyiflidir. Farklı renklerde ve desenlerde pançolar tasarlayabiliyorsunuz. Örgüye eliniz alıştıktan sonra, istediğiniz bütün pançoları yapabilirsiniz. Yarasa kollu panço nasıl yapılır? diye araştırdığınızda karşınıza video anlatımlar çıkacaktır. Eğer kitabınız yoksa ve sözel anlatımda daha iyi anlarım ve görmem lazım diyorsanız, videolar sizin işinize daha fazla yarayacaktır.

Yarasa Kollu Panço Örnekleri;

Yarasa-Kollu-Panco-Modelleri

Yarasa-Kolllu-Panco-2

Yarasa-Kolllu-Panco

Yarasa-Kollu-Panco-Tarifi

Sevil Örgü youtube kanalında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu