Örgü Modelleri

20 Adet En Şık Eldiven Modelleri

20 Adet En Şık Eldiven Modelleri

En Şık Eldiven modelleri, kışın soğuktan korunmak için kullandığımız tekstil ürünleridir. Günümüzde pek çok kişi için hazır üretimi kullanılsa da hala kendi eldivenini kendisi ören ya da kendisini örgü konusunda geliştirmek isteyen pek çok kişinin örmüş olduğu unsurlardır. Eldiven modelleri erkekler ve bayanlar için olmak üzere iki şekilde örülebilmektedir. İnce şiş ve yün kullanılarak örülebilen bu eldivenler, kışın ellerimizi soğuktan korurken, aynı zamanda şık bir görüntü sergileyecektir. Siz de örgü modelleri ile ilgili iseniz ve kendi el emeğiniz ile kendiniz ya da sevdikleriniz için eldiven örmek istiyorsanız internet sitemizde yer alan modelleri inceleyebilir, buradan bir model belirleyebilir ve hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Çiçek Motifli Eldiven Modelleri

Eldiven modelleri denildiğinde en sık karşılaşmış olduğumuz modeller arasında çiçek desenli eldivenler yer almaktadır. Bayanlar erkeklere göre çok daha fazla el örgüsü eldiven kullanmakta, örmüş olduğu eldivenleri farklı desenler ve motifler ile süslemektedirler. Çiçek motiflerinden hoşlanıyorsanız ve örmüş olduğunuz eldivende buna yer vermek istiyorsanız siz de çiçek motifli eldiven modelleri örebilir, günlük hayatınızda bu modelleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Çiçek motifleri oluşturmak istiyorsanız siz de aşağıda yer alan galeriyi takip edebilir, beğenilerinize uygun bir motif bulup örmeye başlayabilirsiniz. Çiçek dışında dilediğiniz unsuru işleyip eldivenlerinizde kullanmanız da mümkündür. İnternet sitemiz örgü ürünlerinizde kullanmak üzere birçok örgü motifine sahiptir.

Eldiven Modeli Örmeye Başlamak

Eldiven modelleri örmek istiyorsanız, teknik örgü kurallarını bilmenizde fayda bulunmaktadır. Zira eldiven kalıplar dışına çıkıldığında örülemeyen unsurlar arasındadır. Eldiven modelleri ile birlikte çok kolay bir şekilde siz de örgü örebilir, örmüş olduğunuz eldiven modelleri ile birlikte, siz de günlük hayatınızda şık olabilir, kendi oluşturmuş olduğunuz bir unsuru üzerinizde taşıma olanağı bulabilirsiniz. Örgü modelleri konusunda daha fazla bilgi almak istiyorsanız ve öreceğiniz motifi seçmek istiyorsanız, internet sitemizi takip etmeye devam edebilir, kendiniz için en şık modeli bulabilir ve bunu işlemeye başlayabilirsiniz. Eldiven modelleri pek çok hanımın örmek için sıklıkla arattığı ve örmeyi denediği modeller arasındadır.

 

İpek

İpek < Örgübu.com Sitesinin yöneticisidir. Türkiye'nin Örgü Sitesi yöneticisidir. 2015 yılından bu yana Örgü modelleri ile ilgili yazılar yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
İnstagram Hesabımızı Takip Edin!