yandex metrica
Örgü Modelleri

20 Adet En Şık Eldiven Modelleri

Malum, kış ayları yaklaşmakta sizler için 20 adet En Şık Eldiven modelleri, kışın soğuktan korunmak için kullandığımız tekstil ürünleridir. Günümüzde pek çok kişi için hazır üretimi kullanılsa da hala kendi eldivenini kendisi ören ya da kendisini örgü konusunda geliştirmek isteyen pek çok kişinin örmüş olduğu unsurlardır. Eldiven modelleri erkekler ve bayanlar için olmak üzere iki şekilde örülebilmektedir. İnce şiş ve yün kullanılarak örülebilen bu eldivenler, kışın ellerimizi soğuktan korurken, aynı zamanda şık bir görüntü sergileyecektir. Siz de örgü modelleri ile ilgili iseniz ve kendi el emeğiniz ile kendiniz ya da sevdikleriniz için eldiven örmek istiyorsanız internet sitemizde yer alan modelleri inceleyebilir, buradan bir model belirleyebilir ve hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Çiçek Motifli Eldiven Modelleri

20 Adet En Şık Eldiven modelleri denildiğinde en sık karşılaşmış olduğumuz modeller arasında çiçek desenli eldivenler yer almaktadır. Bayanlar erkeklere göre çok daha fazla el örgüsü eldiven kullanmakta, örmüş olduğu eldivenleri farklı desenler ve motifler ile süslemektedirler. Çiçek motiflerinden hoşlanıyorsanız ve örmüş olduğunuz eldivende buna yer vermek istiyorsanız siz de çiçek motifli eldiven modelleri örebilir, günlük hayatınızda bu modelleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Çiçek motifleri oluşturmak istiyorsanız siz de aşağıda yer alan galeriyi takip edebilir, beğenilerinize uygun bir motif bulup örmeye başlayabilirsiniz. Çiçek dışında dilediğiniz unsuru işleyip eldivenlerinizde kullanmanız da mümkündür. İnternet sitemiz örgü ürünlerinizde kullanmak üzere birçok örgü motifine sahiptir.

20-Adet-En-Şık-Eldiven-Modelleri

Parmaksız Eldiven Modelleri

20 Adet En Şık Eldiven modelleri örmek istiyorsanız, teknik örgü kurallarını bilmenizde fayda bulunmaktadır. Zira eldiven kalıplar dışına çıkıldığında örülemeyen unsurlar arasındadır. Eldiven modelleri ile birlikte çok kolay bir şekilde siz de örgü örebilir, örmüş olduğunuz eldiven modelleri ile birlikte, siz de günlük hayatınızda şık olabilir, kendi oluşturmuş olduğunuz bir unsuru üzerinizde taşıma olanağı bulabilirsiniz. Örgü modelleri konusunda daha fazla bilgi almak istiyorsanız ve öreceğiniz motifi seçmek istiyorsanız, internet sitemizi takip etmeye devam edebilir, kendiniz için 20 adet en şık eldiven modelleri bulabilir ve bunu işlemeye başlayabilirsiniz. Eldiven modelleri pek çok hanımın örmek için sıklıkla arattığı ve örmeyi denediği modeller arasındadır.

2017-Örgü-Eldiven-Modelleri

Değişik Eldiven Modelleri

Aşağıdaki sizler için derlemiş olduğumuz değişik eldiven modellerini örerek kış aylarında parmaklarınızı sıcak tutmayı ve oldukça havalı gözükmeyi sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, Papatyanın Örgü Dünyası YouTube kanalında yer alan video sayesinde tığ işi motifi tekniği ile örebileceğiniz parmaksız eldiven modelleri yapabilirsiniz. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

10marifet’in sitesine giderek de bir çok eldiven modeline ulaşabilirsiniz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz, 20 Adet En Şık Eldiven Modellerini aşağıda bulabilirsiniz.

 

Kurdelalı-Parmaksız-Eldiven-Modelleri

Güzel-Parmaksız-Eldiven-Modelleri

El-Örgüsü-Eldiven-Modelleri

Çok-Şık-Eldiven-Modelleri

Dantelli-Eldiven-Modelleri

Beyaz-Eldiven-Modelleri

Bayan-Eldiven-Modelleri

Anlatımlı-Örgü-Eldiven-Modelleri

2018-Parmaksız-Eldiven-Modelleri

Anlatımlı-Bayan-Örgü-Eldiven-Modelleri

Anlatımlı-Eldiven-Modelleri

2017-Parmaksız-Eldiven-Modelleri

İncili-Parmaksız-Eldiven-Modelleri

Deri-Eldiven-Modelleri

Eldiven-Örgü-Modelleri

Siteye gitmek için; https://10marifet.org/eldivenler/

 

YouTube video
 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu