Diğer Modeller

Çok Renkli Fiskos Örgü Modelleri

Birçok kadın fiskos örtüsü modelleri için özel araştırma yapar. Çünkü renkli fiskos örtüleri son derece şık bir masa aksesuarıdır ve özellikle örgü modelleri ile işlenmiş ise birçok kadın tarafından tercih edilir. Örgü modellerinde fiskos örtüleri isteyen kadınlar için birbirinden güzel örnekler sunuyoruz. Bu örneklerden ilham alarak evinize şahane aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Evinize gelen her misafir sizi bu örtüler sayesinde kıskanacaktır.

Fiskos Örtüsü Örnekleri

Fiskos örtü  modelleri arasından beyaz renkteki bu model oldukça beğeni topluyor. Sizler de bu tarz örgüler örebilir ve masanızın üzerine de renkli çiçekler koyarsanız çok tarz görünümler oluşturabilirsiniz.Aralıklar ile örülmüş bu model çok farklı bir görünüm oluşturuyor. Bu örtü modelinden yana tercih yaparsanız evinize gelen birçok kişinin örgüyü  kıskanmasına yol açabilirsiniz.

pembe-fiskos

Fiskos örtüsü örnekleri arasından bu birbirinden farklı renkler ile işlenmiş örtü modeli son döneme damgasını vuruyor ve birçok kişi tarafından tercih ediliyor.Sarı ve kahverengi renklerini beyaz dantel ile birleştirirseniz çok farklı görünümlere  imza atabilirsiniz. Birçok kişinin tercih etmediği bu renkler sizin evinizde şahane ve özel görüntüler oluşturabilir.

Beyaz ve pembe renkleri birçok örgü modellerinde tercih edilip beğenildiği gibi fiskos örtü modellerinde de oldukça tercih edilip beğeniliyor. Oldukça ilginç ve farklı bir işlemesi olan bu modeli sizler de fiskoslarınız için örebilir çok şık bir ev aksesuarı oluşturabilirsiniz.Pembe ve beyaz renkteki bir diğer örnek  ise yine oldukça ilgi topluyor. Gül desenlerinden  oluşturulmuş bu örgü modeli oldukça şık bir görünümde.Farklı desenlerde kumaşları keserek örnekteki gibi danteller ile birleştirebilir ve değişik tarzlarda fiskos örtüleri yaratabilirsiniz. Birçok kişi bu fiskos örtülerine hayran olacaktır.Sadece sarı renk ile  işlenmiş dantel fiskos örtüsü çok şık bir görünüm sergiliyor. Masalarınız bu  örtü modeli ile çok kibar ve alımlı görüntülere sahip olacak.

kahve-fiskos

Eğer sade renklerde örgüler istiyor  iseniz beyaz renkten oluşan ve örümcek ağından esinlenilmiş bu fiskos örtü modelini tercih edebilirsiniz. Bu fiskos örtüsü modeli oldukça farklı ve dikkat çekici bir görünüm oluşturacaktır.Farklı renklerdeki masalarınıza beyaz renkte dantel örgüler örebilirsiniz ya da düz renkteki masa örtünüzün üstüne bir de dantel örtü modeli eklerseniz oldukça tarz bir hava yaratabilirsiniz. Masanın tamamını kaplamayan bu model çok kibar ve orantılı bir görünüm sergiliyor. Birçok kadının tercih ettiği gibi sizler de çiçek işlemeli fiskos örtü modelleri tercih edebilirsiniz.

Sizde en güzel fiskos modelleri için https://www.orgubu.com tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
İnstagram Hesabımızı Takip Edin!