yandex metrica
İğne Oyası Modelleri

Boncuklu İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

Birçok kadın yazmaları için oya modelleri eklemekten büyük zevk alır ve her zaman yeni örnekleri takip eder. Sizler de takip ve merak ediyorsanız bilmelisiniz ki son zamanlarda boncuklu iğne oyaları oldukça trend haline geldi. Bu nedenle sizler için birbirinden güzel boncuklu iğne oyası yazma kenarı örnekleri sunuyoruz.

En Güzel Boncuklu İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

 Yazma oyası örnekleri 2017 yılı için mavi ve beyaz boncuklar ile işlenmiş bu model oldukça öne çıkıyor. Özellikle siyah renklerdeki yazmalarınızda çok şık görüntüler elde edecek bu renkleri ve örgü modelini kullanarak güncel bir hava yakalayabilirsiniz.

Gösterişi sevenler için boncuklu iğne oyası

Mavi renk tonları 2017’de oldukça ön plana çıkıyor. Zaman kaybetmeden bu renk tonlarında yazmalar almalı ve oyalarınızı işlemelisiniz. Koyu mavi renkteki iplere açık maviden oluşan boncuklar ekleyip oya modelleri işlerseniz çok şık boncuklu iğne oyası yazma kenarı örnekleri  imza atabilirsiniz.

Boncuklu İğne Oyası Yazma Kenarı ÖrnekleriÇemberinizin renklerinden esinlenerek aynı renklerde boncuklar ile oyalar işlerseniz çok uyumlu ve tarz görüntüler elde edersiniz. Örnekteki gibi gri çemberin pembe ve maviden oluşan çiçek desenleri oya modelini oldukça etkilemiş ve uyumlu bir görüntü elde edilmiş. Kuşkusuz siyah renklerdeki yazmalara canlı renklerdeki boncuklarla süslenmiş kenar oyaları çok yakışıyor.

En güzel boncuklu iğne oyaları

Yazma örnekleri 2017 yılında boncuk süslemeleri ile sezona damgasını vuruyor. Örnekteki gibi büyük boncukların etrafına oya yaparak çemberlerinizi tarz görünümlere ulaştırabilirsiniz. Değişik modellerdeki boncuk örneklerini tercih ederek çemberlerinize ekleyebilirsiniz. Sade renkteki yazmalar rengarenk boncuk süslemeleri ile çok şık görünümlere ulaşacaktır. Örnekteki gibi  oyalara birbirinden farklı renklerde birçok boncuk eklemeleri yapabilir ve şahane oyalar yaratabilirsiniz. Özellikle gri ve pembe renkler sezonda oldukça ön plana çıkıyor. Yazma kenarı oyalarınıza fazla belli olmayacak sadece canlılık katacak şekilde küçük boylardan oluşan birçok boncuklar ekleyebilirsiniz.

Igne-Oyasi-1

Mavi renk tonları da bu sezon oldukça ön plana çıkıyor. Mavi renk tonlarından oluşan yazmalarınızın kenarlarına yine mavi renklerden oluşan oyalar örebilir ve beyaz renkli boncuklarla farklılık katabilirsiniz. Eğer canlı renklerden hoşlanıyorsanız örnekteki gibi pembe renk tonlarında yazma tercihleri yapabilirsiniz.Mavi-Oya-1

Ancak yazmanızın üstünde bir desen olmaması kenarındaki oya modeli için daha uyumlu olabilir. Çünkü örnekteki gibi düz pembe renkteki  çember modeline birbirinden farklı renkli boncuklar ile süslenen oya modeli çok uyumlu bir görünüm oluşturmuş ve yazma kenarı oldukça ön plana çıkmış. Sizler de düz modeller de yazmalar kullanarak kenarlarına işlediğiniz birbirinden güzel oya modellerine dikkat çekebilirsiniz.

Ören Hanım youtube kanalında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu