yandex metrica
Derya Baykal Örgü Modelleri

Derya Baykal Şal Modeli Yapılışı

Merhaba hanımlar;

Kolay şal modeli yapılışı

Bugün sizler ile birlikte video destekli Derya Baykal’ın 27 Nisan 2015 Pazartesi günü yayınlanmış olan bölümünde siz seyircilerin büyük ilgisini toplamış olan Derya Baykal Şal Modeli Yapılışını paylaşacağız. Kanal Türk ekranlarında yayınlanan Derya’nın Dünyası programı ile ülkemizde en çok izlenen kadın programlarından biri olan Derya’nın Dünyası isimli programda Derya Baykal Şal Modeli Yapılışı Anlatılmıştı.

Motifli şal modelleri

Derya’nın Dünyası programında Nurgün Tezcan tarafından anlatılmış olan Şal modeli yapılışının videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. Nurgün Tezcan’ın anlatımı ile videoyu takip ederek ve uygulayarak kendinize ve sevdiklerinize çok şık şallar örebilir, kendiniz için kullanabilir ya da sevdiklerinize küçük süprizler yapmak için kullanabilirsiniz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz resim galerisinde ise Derya Baykal’ın programında yapılmış olan Şal Modelleri örneklerini bulabilirsiniz. Nurgün Tezcan’ın hazırlamış olduğu örneği galerimizdeki diğer şal modelleri ile karıştırarak değişik modeller elde edebilirsiniz.

Anlatimli-Derya-Baykal-Orgu-Sal-Modelleri-

Derya-Baykal-Orgu-Sal-Modeli-1

Derya-Baykal-Orgu-Sal-Modeli-2

Derya-Baykal-Orgu-Sal-Modeli-Yapilisi

En-Sik-Sal-Modeller

Orgu-Sal-Modeli-3

 

Alize Yarns youtube kanalında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu